Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen probléma adódhat...

Milyen probléma adódhat abból, ha eladom az autómat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Biztosan fura kérdés. Elszeretném adni életem első autóját, feladtam a hirdetést, amiben őszintén leírtam minden baját, használtam vettem az autót én is, Németből való. Úgy érzem, hogy jó magyar mentalitás módjára ez is baj, hogy őszinte vagyok. Az autót ki lehet próbálni, rá lehet kötni gépet, nincs benne titok, még az autó aljáról is küldök képet, ha komoly az érdeklődő, szerviz dolgokat tudom igazolni. Ennek ellenére, ha elviszik az autót tőlem és akár másnap lesz baja, mondjuk durva hibát írok, "kikönyököl" a motor, akkor abból lehet-e nekem bajom? Milyen probléma miatt üthetem meg a bokámat? Igazából attól tarok, hogy az új tulaj majd minden apró dologgal hívogat, esetleg, ha az autónak lenne nagyobb baja, akkor vissza szeretné majd kérni az autó árát, feljelent, bíróság stb. Nem tudom, hogy ilyen dolgok lehetségesek-e. Kérem, hogy olyan írjon, aki jártas a témában. Biztosan gyerekes a kérdés, de én senkit nem szeretnék átverni, de pont emiatt nem szeretnék utólag senkivel sem konfliktust sem.
2023. máj. 16. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
En is adtam mar el kocsit, pl. 2 honapja adtam el a mercedes C-class-om. Szerintem az auto eladassal semmi baj nincs.
2023. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem napon barnult tesókkal nem üzletelünk

2. Adásvételibe minden olyan hibát írj bele, ami ismert. Amit nem ismersz, azzal hiába verik az asztalt utólag, simán védheted, hogy nálad még minden rendben volt.

2023. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cigányoknak ne add el, ez a legfontosabb. Alap esetben csakis a rejtett hibák után felelsz, pl. fogyasztja az olajat vagy vizet és erről nem tájékoztatod a vevőt. De olyanokról nem panaszkodhat, amiket ott helyben ki tud próbálni. Még akkor sem ha nem próbálja ki. Normális vevővel nem lesz semmi gond.
2023. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

középkorúként én is bajban vagyok olcsó autók eladásával, mert trükköznek a kisebbségiek, nagyon.

Ha fiatal vagy, pehelysúlyú, egyedül ne intézd ezt!

Fater, szomszéd, stb legyen veled.

Én eladás után kikapcsolom a fenébe a telefont, fel se hívjanak többet.

2023. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En meg sem adnam nekik a szamom, nehogy hivogassanak, inkabb vennek vlmi feltolteses sim kartyat direkt ilyen helyzetekre
2023. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Erre van a letiltás funkció a legtöbb telefonon. Nem kell erre külön sim kártya.
2023. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet megadjak a telefonszamo 200 havernak, a csak 1x hivnak utanna letiltom akkor is felidegesitene.
2023. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Cigánynak semmiképpen. De vigyázz mert mostmár van az "értelmesebb" fajta akiről telefon beszélgetés alapján nem mondod meg csak akkor koppansz amikor találkozol velük.

Amúgy adás vételit ki kell tölteni rendesen legyen rajta a dátum, óra, perc is akár. És utána egyből abban a szent pillanatban okmányiroda vagy ügyfélkapu és jelenteni az eladást.

Az első találkozót ne a saját területeden szervezd meg, benzinkút vagy akármilyen forgalmas hely jó, és legyen veled legalább egy férfi ismerős/rokon.

2023. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!