Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban léteznek emberek,...

Valóban léteznek emberek, akik szerelmesek az autójukba?

Figyelt kérdés
És pl. a társuknál, barátaiknál fontosabbnak tartják, meg inkább kevesebbet esznek, spórolnak, de minőségi, márkás dolgokat vehessenek a kocsinak?
2023. máj. 26. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szilvi igen
2023. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen, mondjuk akinek 30 milliós autója van és nem szerelmes belé, az nem jó autót választott.
2023. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanazért vagyok "szerelmes" az autókba, amiért a kutyákba is: minden igazságos és kölcsönös. Ha én adok, akkor kapok is. Ha úgy bánok velük, ahogy megérdemlik, akkor viszonzásul egyszerűen boldogabbá teszik az életet.


Mindez nem mondható el az emberekről. Szóval innentől nem is értem a kérdést.

2023. máj. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Valami ilyesmit akartam én is megfogalmazni, de a #3as megelőzött. Tökéletesen egyetértek.
2023. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Persze, pl. Yarisos Szilvike :)
2023. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 3-as szépen leírta a jelenséget, már kezdem érteni, sajnos igazad van az emberek tekintetében. Nagyon köszi a választ!
2023. máj. 27. 09:34
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem motorom van, eszem ágában sem lenne a kajámon spórolni, vagy százast tankolni bele, de ha a szerelő azt mondja, hogy valami kell, akkor gond nélkül felköhögöm az árát, hogy Lizike jól legyen.
2023. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a szerelem azt jelenti, hogy próbálok mindent megadni neki, hogy mindketten jól érezzük magunkat, akkor igen. Persze tudom, hogy csak egy tárgy, vagyis ez nem igazi "szerelem", csak egymás kölcsönös megbecsülése. Én vigyázok rá, és cserébe ő is vigyáz rám, és biztonságosan eljutt a célomhoz, miközben féltőn körülölel.
2023. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: Ez de aranyos, szépen leírtad. :o)
2023. jún. 20. 21:21
 10/14 NTBS ***** válasza:
Igen, elég sokan.
2023. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!