Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon miért szerelmes...

Magyarországon miért szerelmesek az emberek a dudába, és hova a büdös francba sietnek a kocsival? Múltkor kerestem parkolót, és a barom mögöttem dudált. Azt hittem leütöm, az agyamra megy a kapkodás.

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Az elmúlt jónéhány évben egyszer halottam dudát, amikor valaki belerükvercelt egy több méterrel mögötte álló kocsiba.
2020. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem én sem, teljesen nyilvánvaló , hogy parkolót keresni nem lehet 65-tel haladva. Akkor sem, ha az előtted haladó keres, akkor sem, ha te magad...
2020. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
38%
Csak gobdolom jó szokás szerint se index se semmi,hogy akarsz valamit csak gurultál gyök kettövel es meg-meg álltál stb........
2020. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak Magyarorszagon...


Lehet jogos volt a dudalas, lehet nem.

Lehet, hogy tul lassu voltal es azt hitte hogy csak bameszodsz de lehet hogy csak o volt a turelmetlen.


En multkor hajtok le az autopalyarol es a kijaratnal megallt egy auto teljesen, pont ott ahol elagazik az ut, ugy mint aki nem tudja eldonteni hogy leterjen az autopalyarol vagy menjen tovabb.

Alig birtam kikerulni. Nyomtam a dudat mint az allat, erre utanam jon es kb 2 percig azt hallom hogy jon mogottem es dudal mint egy barom. Meg neki allt feljebb hogy radudaltam amiert az autopalya lehajtojanal megallt autoval.

Na ez az ami felcseszi az agyam.

Ez nem Magyarorszagon volt.

2020. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk messze nem "szerelmesek" a dudába.
2020. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na igen, én is leginkább azzal szoktam találkozni, amikor valaki lelassít előttem, gurul-gurul és ha épp talál helyet, akkor kirakja az irányjelzőt...én ugyan nem szoktam dudálni ilyenek miatt, ha lehetőségem van rá, kikerülöm, és ennyi...de én türelmes vagyok.
2020. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre én is rá szeretnék jönni az okára. Durva, hogy mire képesek sokan, csakhogy a másiknak ezzel is "beszóljanak". Kicsit hasonló, mit a net: személytelenül beszólhatunk vele a másiknak. Aztán mégis megy a csodálkozás, ha valaki kipattan a kocsiból...
2020. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kellene egy kicsit külföldön is közlekedni, sokan meglepődnének, hogy a valóság más, mint a youtube. Mindenki csak az orosz dashcam videókról beszél, hogy milyen rosszul vezetnek az oroszok, pedig onnan csak a nagy számok törvénye alapján jön rengeteg balesetes felvétel. Ha valaki kimegy Nagy-Britanniába, a falra mászik a sok tirpáktól, az olasz közlekedési kultúráról nem is beszélve, ami már inkább kultúrálatlanságnak nevezhető.
2020. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam hasonló helyzetben. Bizisten én még embert nem bántottam, de legszívesebben a f***ánál fogva húztam volna ki az ülésből: STOP táblánál álltam, index ment balra, de addig nem mehet az ember, amíg folyamat jönnek az egyenesen haladók és a jobbra kanyarodók, ez meg nyomta-nyomta mint süket a csengőt. Szerintem neki apuci vette neki a jogsiját a piacon.
2020. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak 2 dudába vagyok szerelmes és mindkettő a feleségemé 🤣🤣🤣
2020. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!