Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinos vezetők, ti le szoktát...

Rutinos vezetők, ti le szoktátok dudálni/villogni a tanulóvezetőket, meg az olyan autókat, amin friss jogsis T matrica van, főleg, ha lassabban indulnak el, vagy lefulladnak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 Na ja, de sokan nem ismerik a szürkület fogalmát. Van, amikor már nem látsz semmit, a szürke autó beleolvad a környezetébe, se menetfény, se tompított. Oké, látom és nem mentem neki, de azért csak figyelmeztetem, hogy jobb lenne világítani. Persze aki a #9-hez hasonlóan lesz*rja a KRESZ-t, annak felesleges villognom, de nem akkora erőfeszítés villognom egyet, hogy ne tegyem meg.
2023. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor dudáltam, amikor egy emelkedőn elkezdett visszagurulni.
2023. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 Jaja, de ahhoz sem kell T betű, piroslámpás emelkedőn direkt messzebb állok mindenkitől, mert nagyon-nagyon ritka az, aki el tud normálisan indulni. Olyankor mindig eszembe jut, hogy azt a fránya rutinvizsgát csak nem kellett volna eltörölni.
2023. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Miota tapasztalam, hogy pirosnal legalabb 1 auto atjon balrol, 30 eves jogsival is lssan indulok.


Ha ugy indulnek ahogy csak tudnek majd mindig karambol lenne belole.

Engem is szoktak ledudalni, ha elbeszelgetem az idot, ilyenkor jot rohogunk az asszonnyal, majd szep lassan elindulok.


Multkor egy ipse a feleseget varva megvart egy egesz zold - sarga- piros ciklust, megsem dudaltam, nem vagyok idiota, ok halasan megkoszontek.


Egy AUDI A4 tulaj.

2023. jún. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Az Audit azért feltétlen oda kellett írni. :D Én nem értem az ilyet, szerinted menő, ahogy A4-ed van, vagy mi? Nekem is van egy csomó A4-es papírom, de nem azzal zárom a válaszaimat.
2023. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és másokkal is igyekszem türelmes és udvarias lenni.
2023. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

""Az Audit azért feltétlen oda kellett írni. :D Én nem értem az ilyet, szerinted menő, ahogy A4-ed van, vagy mi? Nekem is van egy csomó A4-es papírom, de nem azzal zárom a válaszaimat."


Szep volt ocsi!

Masba nem tudtal belekotni?

:-)


En maradok tovabbra is emvberseges, mint eddig.

2023. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Felpontoztalak, nem a belekötés volt a célom, csak az égvilágon semmi értelmét nem látom, hogy minek írod le, milyen autód van. És továbbra sem adtál indokot. Tarthatod magad emberségesnek, azért az öcsizéssel te is mutatod, hogy egy személyeskedő paraszt vagy.
2023. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!