Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen elsőnek egy vezetési...

Milyen elsőnek egy vezetési óra? Ki visznek egyből a forgalomba? Vagy csak beszélgetés van?

Figyelt kérdés

#vezetés #Eger #Eger közeledés
2023. jún. 19. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Első órán is vezetni kell. Vmi elhagyatott helyen próbálod meg beindítani az autót és egyenesen menni vele.
2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Oktatótól függ.

Van akit kivisznek a forgalomba egyből és van aki rutinpályán kezd.

2023. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elején van valamennyi beszélgetés, alap dolgok, az oktatóm elmagyarázta a váltó mechanikáját, a belső gombokat, kapcsolókat, aztán mondta hogy akkor pattanjak ki, üljek a vezetőülésbe és indulhatunk. Ezután kint az utcán egy parkolóban mászkáltunk, Y fordulóztunk, kormányzást gyakoroltuk, elindulgattunk, felváltottunk kettesig. A következő órán pedig meg is indultunk a rendes forgalomba.
2023. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam, még volt rutinvizsga, de a legeslegelső óra a kisváros forgalmában történt (rutinpálya 15km-re, forgalmi vizsga helye 70km-re).
2023. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oktató függő
2023. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezik, hogy vezettél-e már, szoktál-e vezetni?
2023. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mikor én csináltam két éve a jogsit, először egy elhagyatott parkolóban "tanulgattam", gyakoroltam az indulást, váltást, kanyarodást. Mivel jól ment + előtte valamennyire már apukámmal is vezettem magánterületen, kb 45 perc után mondta, hogy akkor kanyarodjak ki az útra, a forgalomba. Semmi extra feladat nem volt, mentünk pár kört a városban, nem kellett parkolnom, sem semmi mást csináljak.
2023. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Tőlem is megkérdezte, mielőtt elindultunk a kisváros legforgalmasabb sugárútján. Az első kanyarnál mondta, hogy nekem még el is hiszi, hogy életemben először ülök a vezető ülésen. :D
2023. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha Egerben érdekel, akkor először a rutinpályára fognak kivinni, (aminek természetesen díja is van), ott gyakorolsz majd. Oktatótól és tőled is függ, vkit kivisznek forgalomba, de általában inkább másodjára. Most, hogy nyári szünet lett szerencsére már kevesebben vannak az utakon, így könnyebb lesz. Viszont én nemsokára megyek az első vezetésemre, akkor majd bővebb infót tudok adni
2023. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!