Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok? Többi...

Milyen autót ajánlotok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy chevrolet cruze-om van most(2011 1.6 benzin), de nagyon-nagyon durván sokat fogyaszt. (9-10 liter simán) nem győzzük tankolni. DE imádom kinézetre.

Gondolkodom, hogy kisebb fogyasztású, de mégis csajos kocsit kéne venni helyette, bár sajnálni fogom eladni.

Mi a véleményetek, egy fiat 500-al lehet pályázni? Vagy nem arra való? Mert az tetszene... napi kb 40 km-t megyek pályán, munkahelyre. Hétvégénte kb egy százast. Vagy nagyobb motoros kéne ennyi pályás utazáshoz? Csak benzines érdekel.. Gondolkodtam a honda civicen is, az 1.8-as motorral, de nem tudom, fogyasztásilag azzal jobban járnék-e. Légyszi adjatok valami ötletet.

Az a "baj", hogy nő vagyok, és ha nem tetszik az autó, akkor nem is érdekel...



2023. júl. 6. 07:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Alacsony fogyasztást diesellel vagy modern benzinessel fogsz elérni. Az utóbbi nem jön ki a keretedből, így marad a diesel. Erre a felhasználásra teljesen jó a diesel.
2023. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!