Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitöl mehet el a hátsó futomű?

Mitöl mehet el a hátsó futomű?

Figyelt kérdés

Adott egy 2005 Suzuki swift. Voltam ma futóműállitáson, es azt mondták hogy a jobb hatso kerék befele áll ezen nem lehet állitani, cserelni kell az egész hátsó hidat. mondtak hogy nagy erőtől mehet el a hátsó futómű, ha összevolt törve az autó attol lehet ilyen nagy eltérés. Az autó nem volt összetörve tudom mert nalam van mar egy ideje es a

legutobbi futómüállitáson nem szoltak hogy szar a hatulja, néztem a papírt tényleg kevesebb értékek voltak akkor mint mmost. De 3 honapja neki tolatam egy oszlopnak de vagy 5 km/h val. Kocsiba alig lehetet erezni az ütközést, aLökháritón lett 1 karc meg 2 bolhát kellet potolnom. Esetleg egy ilyen okozhatja hogy elmegy a kerék? Vagy nézessem meg mással mert átakkarnak verni szerintetek?


2023. júl. 6. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Buta kérdés lehet de a hátsó kerékcsapágy nem lóg? Bár azt hallani lehetne. Magától egy hátsó híd nem "megy el".
2023. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor neki mentél az oszlopnak elnyomorodhatott.
2023. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De a vasalóba független felfüggesztés van nem? Egyébként ennyitől nem kellene, hogy baja legyen. Nekem merevhidas az almera hátul és már jó pár kátyú látott nagy sebességel, de nincs elmenve egyáltalán, ahhoz jóval nagyobb behatás kellene.
2023. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!