Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 325i 2005 vezérléscser...

BMW E90 325i 2005 vezérléscserére és kuplungjavítás kettőstömegű lendkerékkel mi egy reális költség nem márkaszervizben?

Figyelt kérdés

500e vezérlés, 300e kuplung


Hasra ütésre ennyit mondott szerelőm, ez mennyire reális? Mondta, hogy kalkulál pontosabb árat, ezt csak úgy nagyjából mondta.


2023. júl. 6. 18:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez már rendesen fájik. 😂😂😂😂😂😂😂
2023. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

#11


Azt elhiszem, főleg, hogy "fájik"-ot írsz. Felteszek egy kérdést és válaszolás helyett a kötözködés megy, hihetetlen.

2023. júl. 6. 19:35
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ez volt az első kommentem a röhejes kérdésed alatt, másrészt egy 30 milliós Audival járok, tehát hozzám képest valójában te vagy egy csóró xar. Az ugye tény, hogy aki tehetős, az nem egy közel 20 éves autóval jár, mint te.


Az egy dolog, hogy annyira nevetségesen fogyatékos vagy, hogy még egyszerű appot sem tudsz használni a lefingott BMW-dhez tartozó alkatrészek árainak megnézésére (ebből már lehet következtetni, hogy reális-e), de hogy emellé még hatemelet magasról próbálsz beugatni másoknak, miközben te is csóró vagy, az igazán kínos (rád nézve).


Remélem, lehúz a szerelő, megérdemled.

2023. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
( #7 voltam)
2023. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Senki nem irigyli a kocsidat, csak talán hallotad azt a szófordulatot, hogy akinek majma van annak teljen banánra. Egy BMW szervizelési költsége pedig közelse olyan olcsó mint egy Suzukie, erre utalt az első, sőt ilyenkor mivel kijön a motor, szoktak előjönni más dolgok is,sőt lehet érdemes volna a főtenfelycsapágyakat is ellenőrizni, mert azokat is szokták cserélni. Szóval inkább 1 milla feletti szervízköltségre számíthatsz.
2023. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

#13


Hétvégi "régebbi, élmény" autóról hallottál már? Bár nekem nincs 30 milliós Audim, csak egy 1,5 éves Octavia-m de feltettem egy egyszerű kérdést amire egyszerű választ kértem.


De a hozzáállásod alapján, van egy gyanúm, hogy nem, hogy 30 milliós kocsid, de Audid sincs, hanem egy lefingott 25 éves Swifted vagy BKV bérleted maximum, de lehet a biciklidet hajtod és ezért vagy ennyire mérges és irigy az autósokra.


#15


Ahogy írtam, ha milliós költség lenne az se vágna meg, csak reális árat akarok fizetni érte. Amikor megvettem akkor is a szerelő nem akart cserélni rajta sok dolgot, én még is mondtam, hogy cserélje őket és mindenből a gyárit, már vétel utáni első szerviznél elment rá 1,2m és nem érdekelt.

2023. júl. 6. 19:43
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
E90 325i meg az élményautózás ez kezd egyre viccesebb lenni :D
2023. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
95%
Ettől még egy első generációs leon cupra is több élményt nyújtik. 😂😂
2023. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Az ár reális. Sőt, a kettőstömegű + kuplungcserére még egészen baráti is. Arra azért figyelj mi kerül bele, ha már egyszer így szét van szedve akkor érdemes minőségi alkatrészt beletenni (és persze minden más esetben is, de itt főleg).


Amúgy meg én most kommentelek ide először, én sem értem miért sértődsz meg mindenkire.

2023. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok irigy, mire is lennék? Van pénzem (veled ellentétben) mint írtam. Itt egyedül te vagy az, aki majd szétrobban a frusztrációtól, és ezt rajtam kívül még legalább négyen leírták. Ami pedig engem illet, a helyén kezelek egy zavarodott fogyatékost, aki a nem létező pénzével próbál nagyzolni, ha már emberileg egy nulla. A te fajtád nőt se látott soha, de ez már egy másik téma. További jó nyomorgást.
2023. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!