Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 325i 2005 vezérléscser...

BMW E90 325i 2005 vezérléscserére és kuplungjavítás kettőstömegű lendkerékkel mi egy reális költség nem márkaszervizben?

Figyelt kérdés

500e vezérlés, 300e kuplung


Hasra ütésre ennyit mondott szerelőm, ez mennyire reális? Mondta, hogy kalkulál pontosabb árat, ezt csak úgy nagyjából mondta.


2023. júl. 6. 18:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megsúgom kérdező, ha az első kommentre nem kezdesz el nagyzolni a szaroddal akkor nem lett volna ez az egész kommentháború. A semmin kaptad fel a vizet.
2023. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy kamus a kérdező. Veri itt magát,hogy nem számít neki a pénz, közben meg bevan fosva, hogy miből fizeti ki a javítást. Fillérbaszók hisztiznek itt m8ndig 10 ezer forinton is. Akinek ennyire nem számít a pénz, az nem markaszervízben csinaltatja az autóját,főleg nem 18 éves autót vesz.
2023. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nyughassatok már Suzuki huszárok , már leírtam, hogy van rá pénz, 10 ilyenre is lenne. Csak korrekt árat akarok fizetni érte.


Attól mert neked van pénzed akarnál a boltban a sajtért 50 ezer forintos kg árt fizetni? Nem hiszem. Senki se szereti ha átverik, hiába van pénze.

2023. júl. 6. 21:07
 24/34 anonim ***** válasza:

Mar megint te 🤣🤣🤣

A múltkor is itt verted magad hogy neked nem számít 10-20 millio,meg Mclarent vettél, most meg egy szakadt BMW szervíköltségén akadsz fenn. Biciglid van neked nem BMW-d🤣🤣🤣

2023. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz öcskös, sose vettem Mclarent és sose akartam. Nem akadtam fenn a költségen csak tudni akartam a reális árat. "bicigli" lehet neked van, amúgy az bicikli, tanulj tovább és akkor talán kereshetsz fele annyit mint én és verheted a melled.
2023. júl. 6. 21:26
 26/34 anonim ***** válasza:
Ja, ismerős a stilus 🤣🤣🤣, akkor is megmondtuk,hogy akinek annyi pénze van,az nem jön ide siránkozni, mert nem számít neki ekkora szervízszamla, ami szintén kamusz, mert 1 milla alatt egy márkaszervíz egy ilyen munkáért a a vén BMW-d motorhátetejét se nyitja ki. Marha büszke lehetsz, hogy tellett egy 18 éves autódra, de szerintem én többet tudok felmutatni 🤣🤣
2023. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
91%

3 éve talán megcsinálták neked ennyiért,de ma algiha, szóval menj bicajozni 🤣🤣🤣

[link]

2023. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Koaxk Ábel ***** válasza:

Valószínűleg troll a kérdés!


Viszont ha nem, annyit tudok segíteni, hogy anno 2020-ban nekem 500 ezerből jött ki egy kuplung és kettőstömegű csere, a 320D E90-n, ebben még benne volt egy szokásos olajcsere, szűrők is, de viszonyítási alapnak lehet jó.



Az összegen görcsölésre meg azt mondom, hogy jó szerelelőt találni meg nagy kincs, szóval, ha jó a szerelőd ne legyél fillérbaxó.

2023. júl. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
1,5 milliós kocsival jár de 10 BMW-re is lenne pénze 🤣🤣🤣🤣
2023. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#29


Új Octavia-val járok , ez csak hobbiautó. És 1,5 milliót a szemét ér, nem az olyan állapotú mint az enyém.


De neked biztos jobb autóparkod van mint egy 1,5 éves szalonból kigurított Octavia meg egy ilyen BMW.

2023. júl. 7. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!