Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik hogy szar minőségű...

Létezik hogy szar minőségű diesel miatt lassabb az autóm?

Figyelt kérdés

Noname kúton tankoltan állítólag mol dizelt aztán azt vettem észre hogy sokkal gyengébben húz ez autó és lajhár módon gyorsul.

Tele nyomtam tegnap OMW sima dízelel és sokkal erősebben húz.

Ennyit jelent az üzemanyag minősége vagy valami más háttér hiba van és csak véletlen egybeesés?


2023. júl. 7. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazt tankoltad más névvel, csak álmodtad a különbséget.
2023. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem, a szar minőségű motor miatt lassabb az autód.
2023. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Létezik, de nem biztos hogy esetedben erről van szó.
2023. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
OMW az valami új kút? :D :D Sebaj azért jó dolog lehet hogy beépített stopper van benned és századmásodperce tudod mérni az autód gyorsulását, belekalkulálva a terepviszonyokat, a széljárást, sőt még a levegő hőmérsékletét is, mindezt fejben, de azért egy kút nevének megjegyzése az már túl nagy tudomány. :)
2023. júl. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1

Igen vezetés közben el aludtam és azt álmodtam hogy kettesben 30-50re 5 másodperc alatt gyorsul mint valami 30 éves szívó dízel:D

Miközben általában kb 2 másodperc

2023. júl. 8. 05:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot Te sem gondolhatod komolyan, hogy "rossz minőségű" dízel miatt 2,5× lassabban gyorsul az autód. Ébredj fel a bohócálomból.
2023. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamiért akkor is lassú volt 2 napig
2023. júl. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!