Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egyszer megszokod a német...

Ha egyszer megszokod a német prémium kényelmét, kinézetét és sebességét(280 lóerő) akkor hogyan válts utána egy sima japán autóra?

Figyelt kérdés

Bővül a család és kénytelen vagyok megválni a mostani szeretett autómtól és egy Toyota van kinézve.. voltam már tesztvezetésen is, hiába új egyszerűen nem hozza azt mint a 10 éves BMW-m.. a sebességet még hagyjuk is, de semmiben nem egy szinten van pedig 10 év eltelt azóta.


Nagyobb méretű meg új BMW-re sajnos nem tudom rászánni azt a pénzt amit kellene, így marad ez, használtba meg nem akarok beleugrani, mivel erre is sokat költöttem, hogy olyan patika állapotban legyen mint most. Asszony meg hevesen ellenzi, hogy megvegyük a másikat és ez is megmaradjon "hétvégi autónak" mert, hogy viszi a pénzt és a gyerekre költsük inkább..


2023. júl. 14. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, sajnos ez egy nehéz döntés. Miért pont Toyota? Ha nem is BMW, de szerintem lehetne keresni olyan típust ami azért vezetési élményben jó, de a család is kényelmesen, biztonságosan elfér benne.
2023. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1


Ott van asszonynak rokoni kapcsolata ami miatt jó áron tudunk venni egyet.

2023. júl. 14. 19:22
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd a toyotázást a francba, ha nem pluginos rav4, vagy supra vagy gt86, az első 100m után kiszállsz és otthagyod az útszélén a bmw után.
2023. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3


Csak a coupe amim van nem a legalkalmasabb már gyerekkel..

2023. júl. 14. 19:27
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy.


Így vagyok most, eladtam a 245 lovas E92-t mert kaptam egy 122 lovas céges C-HRt.


Hát egy borzalom, de a kocsi ára kellett medencére, meg nincs további autós költség.


Ne tedd meg, kapjon az asszony egy másik autót, max 2 autóval mentek ha kell.

2023. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#5 akkor viszont, ha mindeképpen helyette kell autó, nézegesd meg szerintem a 3.0tdi a4/a6 avantokat, igazi igáslovak, ha jól bánnak velük.
2023. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én is ezen vagyok, én is vezetek néha céges autót is amikor messzebb kell menni az egy pár éves facelift előtti Skoda Octavia, de abban sem érzem jól magam, ver a víz konkrétan, hogy eladjam a BMW-t, főleg úgy, hogy mindent megadtam neki mióta meg van, patika állapotban van.. de pont ezért "sokat" is érne és az asszony felelőtlennek meg önzőnek tart, hogy ennyi pénzt csak úgy hagyjunk állni garázsba, hogy én tudjak használni még egy autót meg a szervíz meg a többi és miért nem a gyerekemre gondolok.. miközben azért nem azon múlik, hogy eszik e vagy sem, hogy eladjuk e az autót vagy nem..
2023. júl. 14. 19:35
 8/22 A kérdező kommentje:

@7


Városi használatban van többet, szóval csak benzines jöhetne szóba. Újabb dízelekkel nem akarok kockáztatni a rövid városi használattal.

2023. júl. 14. 19:36
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
#9 Ja, hát igen, a tdi-k hűtése meg eleve bravúros, kijön a halotti anyakönyvid mire üzemin van. Tfsi-től sokan tartanak, annyira szerintem viszont nem gáz a helyzet mint ahogy előadják, én simán bevállalnék egy 211lovas 2.0tfsi-t.
2023. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez itt biza penz kerdés ugye semmi több ugy latom.

Egyszer fel kell nőni, elengedni az imadott gépet es racionalis döntést kell hozni. Az a legtöbb esetben hosszútavon sokkal jövedelmezőbb, ezert kesőbb ujra szerelembe eshetsz! Ennyi.

2023. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!