Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egyszer megszokod a német...

Ha egyszer megszokod a német prémium kényelmét, kinézetét és sebességét(280 lóerő) akkor hogyan válts utána egy sima japán autóra?

Figyelt kérdés

Bővül a család és kénytelen vagyok megválni a mostani szeretett autómtól és egy Toyota van kinézve.. voltam már tesztvezetésen is, hiába új egyszerűen nem hozza azt mint a 10 éves BMW-m.. a sebességet még hagyjuk is, de semmiben nem egy szinten van pedig 10 év eltelt azóta.


Nagyobb méretű meg új BMW-re sajnos nem tudom rászánni azt a pénzt amit kellene, így marad ez, használtba meg nem akarok beleugrani, mivel erre is sokat költöttem, hogy olyan patika állapotban legyen mint most. Asszony meg hevesen ellenzi, hogy megvegyük a másikat és ez is megmaradjon "hétvégi autónak" mert, hogy viszi a pénzt és a gyerekre költsük inkább..


2023. júl. 14. 19:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%

Hogyhogy viszi a pénzt, ha patika állapotú? Max. a casco, biztosítás, üzemanyag, amit ráköltesz, nem? Én nőként nem adnám el. Ha telik rá??

Gyerekre sem kell ész nélkül költeni. Mondd, hogyha majd anyagi gondjaitok lesznek, eladod, addig hagyd.

2023. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
2023. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!