Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon ciki ha edzőterembe...

Nagyon ciki ha edzőterembe ilyen autóval járok majd?

Figyelt kérdés

Holnaptól fogok edzőterembe járni.

Pénteken már megvettem az 1. bérletemet és akkor láttam, hogy milyen autók állnak a parkolóban. Nagy fekete terepjárók, zöld rendszámos 10+ milliós szedánok, sportkocsik, stb.

Ehhez képest nekem egy közel 20 éves, bordó Fiatom van.

Szerintetek nagyon ki fognak nézni onnan emiatt?



2023. júl. 23. 14:44
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Nem, senkit sem fog érdekelni. Az edzőteremben sajnos sok helyen már a villogás megy, hogy kinek drágább az edzős cucca. Elárulok valamit kérdező. Légy különb mint a többség, és ne ezzel foglalkozz.
2023. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
sokan biciklivel mennek, pl. én
2023. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
kicsit próbaljatok már meg hatarozotabbak lenni,mar nem tudom hanyadik ilyen nyavalyás kérdést látom.A válasz az hogy nem senkit se érdekel,de tegyük fel hogy valaki kinevet miatta.Máshogy telik onnantól majd az eleted?
2023. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1: Azért az edzős cucc és egy komoly autó nem egy kategória véleményem szerint.

Szerintem max 100-150e Ft-ból már elég jól fel lehet öltözni edzéshez, de egy komoly megjelenésű autó szerintem minimum 10-12 milliónál kezdődik.

2023. júl. 23. 15:02
 5/23 anonim válasza:
100%

Azért megnézném azt a konditermet, aminek a parkolójában csak fekete terepjárókat, elektromos autókat és 15 milliós sportkocsikat látni, és egy bordó Fiatot sem. Én sokáig a II. kerületben jártam terembe, ami köztudottan nem egy elszegényedett társadalmi réteg zónája, úgyhogy ott aztán voltak komoly verdák a parkolóban, de 10-ből 8 autó ott is valamilyen tök átlagos régi járgány volt, amiket tipikusan minden magyar közúton látni lehet, mint például mondjuk egy húsz éves bordó Fiat.

Meg amúgy szerinted valaki elkezdi bent a teremben nyomozni, hogy ki jött bordó Fiattal, és ha megtalál téged, akkor leszopat? Vagy mi a félelem? Szerinted foglalkozik ilyen baromságokkal bárki is. A kutyának nem fogsz feltűnni.

2023. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyere balettra, oda mindenki tömegközlekedéssel jön :)
2023. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

"100-150e Ft-ból már elég jól fel lehet öltözni edzéshez"

Te Dubaiban élsz? Valamilyen trikó vagy kényelmes póló, valamilyen melegítő nadrág, valamilyen sima lapos talpú cipő, aztán meg is van egy edzőszett. Ez legyen mondjuk nagyon elszállva is 30 ezer forint. Egy kezdő mell-bicepszező hobbistának még övet, gurtnit, bandázst, semmi egyéb kiegészítőt sem kell venni, mert tök felesleges, úgyhogy a 30 ezer forintos összeg tényleg még túlbecsült is volt. 150 ezerért akkor vegyél ruházatot, ha mélytengeri búvár vagy, konditermi géprángatáshoz ne.

2023. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

5: Nem gondolom, hogy bárki emiatt lesz..pat, csak hogy nem-e ciki?

Nyilván aki a parkolóban látott, az a teremben is tudni fogja, hogy milyen kocsival jött a másik, tehát nagyon nyomozgatni nem kell, ráadásul a terem egyik nagy ablaka pont a parkolóra néz.

2023. júl. 23. 15:09
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️
2023. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
88%
Bírom, amikor valaki annyira fontosnak képzeli magát, hogy azt hiszi, mindenki vele, meg a szaros autójával fog foglalkozni, és minden szem rá fog szegeződni. Nem, a valóságban egy átlagos senki vagy, senki nem fog veled foglalkozni.
2023. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!