Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Szerintetek ciki edzőteremben lányokat leszólítani ismerkedés céljából?

máj. 17. 08:21  Privát üzenet  

A válaszok
Egyáltalán nem. Én “szereztem” már onnan nem is egy barátnőt. Mondjuk azért csak finoman, szépen fokozatosan. Sokan nem ismerkedés céljából járnak kondizni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 17. 08:45 Privát üzenet
Lazy Lover nevű felhasználó válasza:

Nem az ismerkedni bárhol lehet

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 17. 09:04 Privát üzenet
Tök normális dolog.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 17. 09:17 Privát üzenet
Nem ciki, de ha úgy látod, hogy sportol közben, de nem áll le beszélgetni veled, akkor azt hagyd, mert idegesíteni fogod.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 17. 11:38 Privát üzenet
MadSeal nevű felhasználó válasza:

Én nem szeretek edzőteremben ilyenekkel foglalkozni. Az ember alapból kényelmes, lenge, de egyáltalán nem stílusos ruhákban edz (persze ha nem egy poserről van szó). Izzad, tipustól függően grimaszokat vág nagyobb terheléskor, na meg persze mindig lesz valaki a teremben, aki jobb formában lesz (pl. egy aktív versenyző). Az egy dolog, hogy segítesz egy-két kezdő esetlen leányzónak, de szerintem céltudatosan ismerkedni nem a legjobb hely. Persze lehet csak én vagyok túl szigmatikus, és egy igazi alpha számára a terem maga a paradicsom.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont aug. 19. 21:30 Privát üzenet
Izzadt, grimaaszokat vag? Es ez miert problema? Te nem szigmatikus vagy hanem viselkedès szbob.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont aug. 20. 11:08 Privát üzenet
MadSeal nevű felhasználó válasza:

Lehet igazad van, nem kellene ennyire komolyan vennem magam... Ezentúl a diszkóban fogok tornázni, izzadtan, büdösen fogok bárba menni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont aug. 20. 12:10 Privát üzenet
Elmagyarazom: a konditeremben mindenki izzad, grimaszol stb ott ez termeszetes. Akinek ott emiatt nem tetszik esetleg valaki aki a discoban tetszene az regen rossz...

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont aug. 20. 12:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki segítene ebben az ügyben? (kicsit hosszú és ciki trollok off) 20F
Lányok, ti mit tennétek ilyen helyzetben? Vagy ez még "tűrhető"?
Miért nem volt még 17 évesen párkapcsolatom? Hol tudnék ismerkedni?
Mit kérdezzek egy fiútól ami nem ciki mikor beszélgetek vele?
Szerintetek ciki ha bejelölöm?
Lányok, nektek az normális vagy ciki lenne, ha az utcán csak úgy leszólítanak, és ismerkedni próbálnak?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!