Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ciki edzőteremben...

Szerintetek ciki edzőteremben lányokat leszólítani ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Én “szereztem” már onnan nem is egy barátnőt. Mondjuk azért csak finoman, szépen fokozatosan. Sokan nem ismerkedés céljából járnak kondizni.
2019. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
Nem az ismerkedni bárhol lehet
2019. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök normális dolog.
2019. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ha úgy látod, hogy sportol közben, de nem áll le beszélgetni veled, akkor azt hagyd, mert idegesíteni fogod.
2019. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MadSeal ***** válasza:
Én nem szeretek edzőteremben ilyenekkel foglalkozni. Az ember alapból kényelmes, lenge, de egyáltalán nem stílusos ruhákban edz (persze ha nem egy poserről van szó). Izzad, tipustól függően grimaszokat vág nagyobb terheléskor, na meg persze mindig lesz valaki a teremben, aki jobb formában lesz (pl. egy aktív versenyző). Az egy dolog, hogy segítesz egy-két kezdő esetlen leányzónak, de szerintem céltudatosan ismerkedni nem a legjobb hely. Persze lehet csak én vagyok túl szigmatikus, és egy igazi alpha számára a terem maga a paradicsom.
2019. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Izzadt, grimaaszokat vag? Es ez miert problema? Te nem szigmatikus vagy hanem viselkedès szbob.
2019. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MadSeal ***** válasza:
Lehet igazad van, nem kellene ennyire komolyan vennem magam... Ezentúl a diszkóban fogok tornázni, izzadtan, büdösen fogok bárba menni.
2019. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmagyarazom: a konditeremben mindenki izzad, grimaszol stb ott ez termeszetes. Akinek ott emiatt nem tetszik esetleg valaki aki a discoban tetszene az regen rossz...
2019. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!