Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ciki nyomtatott lapokkal...

Ciki nyomtatott lapokkal menni az edzőterembe, ahol le vannak írva, milyen testrészre milyen gyakorlatok valók?

Figyelt kérdés
Nem gáz, hogy onnan nézem majd a gyakorlatokat a konditeremben?

2013. febr. 28. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel más mit gondol?

Amíg kezdő vagy, és nincs a fejedben az összes gyakorlat, addig nézd a papírod, egyben írhatod is, hogy mekkora súlyokat használsz, hogy pár hónap múlva össze tudd hasonlítani hogy fejlődtél-e, nagyobb súlyokkal tudod e kivitelezni azokat a gyakorlatokat.

2013. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, mások is szoktak vinni, azért egh ossze-vissza edzestervet rohadt nehez egybol megjegyezni...
2013. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sokszor láttam ilyet,én is csináltam,sőt ismerek olyat,aki minden sorozat után jegyzetel a füzetébe,ott van mellette edzés közben.

a kutya nem foglalkozik vele,hogy milyen cetlit nézegetsz néha,amúgy meg a tudatosság jele,uh vidd magaddal,persze.

2013. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van még 1 megoldás, a telódba beírod jegyzetekbe, és akkor nem fognak furcsán nézni rád mert úgy sem tudják mit nézegetsz a telefonodban.
2013. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki !

Én 3éve írom a füzetembe,hogy mikor,mit hányszor emelek/nyomok... :)

2013. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akinek nem ott csinálják az edzéstervet a hozzáértő szakik, vagy a jóseggű hölgyek akik mindent meg is mutatnak, hogy hogyan kell, azok mind papírról néznek az elején mindent...
2013. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is jegyzetelek minden sorozat után az ismétlészámokat, megjegyzéseket fűzök a gyakorlatok végrehajtásához, lejegyzem, ha valami nem elég hatékony, vagy ha valami nagyon bevált, és 1-2 havonta tökéletesítem az edzéstervemet. 8 éve nyomom így, ez a legjobb módszer a fejlődés mérésére. Olyan amatőrök is alkalmazták ebben a sportban, mint Arnold:)
2013. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!