Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudok ilyen autofoliat...

Honnan tudok ilyen autofoliat rendelni?

Figyelt kérdés
Nem a legaljat szeretném,de azért ár érték arányban egy közepes fekvésű,könnyen formázható fóliára lenne szükségem. Lakk fekete szín kéne, egy 3as golf bal ajtaját szeretném fóliázni. Most vettem,tudom,hogy nem lesz a legszebb,de fekete az egesz auto,az ajtó meg sárga. Tehát a rossz fekete is jobb,mint a jó sárga.
2023. júl. 28. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam egy autót, aminek csomagtartója sérült lehetett, és fekete ragasztószallaggal volt az egész leragasztva .

Amúgy ne haragudj, de nem értelek miért írod ki a kérdést, mikor neked is ugyanaddig tart a google-ba beírni mint nekünk

[link]

2023. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért,te idióta,mert nem tudom,hogy melyik márka,forgalmazó milyen minőséget árul. Tapasztalatok alapján voltam kíváncsi ajanlasra, de bármit kérdez itt az ember,mindig jön egy ilyen bebofogos, eszosztos élettelen...
2023. júl. 28. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy neked, hogy milyen fólia a hulladék autódra, ha csak kókányolás miatt teszed , mert fényezésre sajnálod a pénzt? De a másikat szidni az megy egyből!
2023. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te szerencsétlen,ki kezdte el egyből osztani az észt,hogy miért nem keresek én? Idióta, előrébb nem vagyok veled,csak kötekedni jössz ide,akkor hozzál máshova. Már bocs,de az elemekénti 40-50 ezer forintos ár nem arról szól,hogy sajnálom a penzr te idióta milliomos...
2023. júl. 28. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu te seggfej! Én normálisan szóltam, idézem "Amúgy ne haragudj", erre te nekiállsz itt hőbölögni, de ahogy látod a kutya se segít neked,mert ezt érdemled 😅🤣🤣
2023. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát veled se lettem előrébb
2023. júl. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!