Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valamit tenni ha a...

Lehet valamit tenni ha a házam előtt nyomják a gázt a tuningolt kipufogós autósok?

Figyelt kérdés

Sarki házam van. És ahogy kanyarodnak el az autók oda csövelik neki piszkosul. Tisztelt a kivételnek.

Mivel annó ott murvás út volt ilyen nem volt. Mostmár aszfaltos. És nem az átlagos autósokkal van a probléma hanem a tuningoltakkal.



2023. júl. 28. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. semmi hasznosat nem tehetsz ellene. Bejelentheted naponta többször, de úgysem fognak vele semmit csinálni.
2023. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Kb semmit. Ha meg szólsz, még jobban csinálják.

Amíg ilyen rendőrségi felhozatal van, meg büntetések, ez fog menni.

Most épp azon agyalnak, eltörlik a zéró toleranciát az alkoholnál...

Bár egy fekvőrendőrt megkérdezhetsz a polg. mesteri hivatalnál, hátha támogatják.

2023. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hypno ***** válasza:

El lehet költözni onnan. Egyedül az hatásos...utána más háza lesz így az ő háza előtt fogják csinálni.


Esetleg ha olyan az utca kiosztás, és a forgalomszervezés, akkor meg lehet próbálkozni az egyirányúsítással, hogy onnan csak kikanyarodni lehessen.

2023. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem is költöztem volna soha sarokra, alapból. Szívás!
2023. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Akciónyugdíjas fotelszakértőnket hallották, a szó a stúdióé. :D :D :D :D:D:D
2023. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elköltözöl. Nincs olyan szabály, ami megtiltaná, hogy közterületen gázt adjanak.

Én is sarkon lakom, kertvárosi környezetben. Az utóbbi 10-15 évben nagyon megnőtt az autóforgalom. De az még a kisebbik baj. Felénk egy motoros van, aki konkrétan azt élvezi, hogy kipufogócső nélkül közlekedik. Több száz méterről lehet hallani a rotyogást, ha jön. Befordulva meg ezt élvezi, ha csutkára húzhatja naki. Ezt naponta legalább 10-szer megcsinálja, különböző napszakokban, még este 10-kor is.

Ez van. Zavar, de nem hőbörgök, mert azon kívül, hogy elköltözök, nem tudok ellene tenni.

2023. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A sógor is olyan kerszteződés mellett lakik hogy elsőbbség adás, aztán nyomják neki.

Sose vennék ott házet én se.

2023. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem. Hát akkor maradjunk annyiban hogy rábaxtam.

Jónak indult amúgy,nem volt ott nagy forgalom. De így aztán hogy aszfaltos lett.. Iszonyat amit le művelnek.

2023. júl. 29. 10:58
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltad hogy az idők végezetéig a sárban kell élned és nem jut el hozzád a civilizáció?
2023. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sár, civilizáció? Nagyon nem erről van szó.
2023. aug. 3. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!