Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért merül egyáltalán fel,...

Miért merül egyáltalán fel, hogy alkoholfogyasztás után lehessen vezetni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan nem tudnak még józanul sem szűk helyeken manőverezni. Törnek le a tükrök és a lökhárítók a sok bénázás miatt. A parkolásról inkább nem is beszélek, kétszer láttam neki tolatni más autójának főbénát.
2023. júl. 28. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez megint csak egy figyelemelterelő javaslat amin rágózunk, és ameddig ez lefoglalja a figyelmünket addig hoznak más ökörséget sunyibb módon.

Szerintem ebből nem lesz semmi, főleg hogy mi magyarok nem tudunk mértéket tartani, és normálisan közlekedni sem. Pedig ha ez nem lenne probléma tehát tudnánk normálisan közlekedni, tudnánk mértéket tartani akkor lehetne enyhíteni ezeken a szabályokon, de ameddig ez nincs rendben addig nem.

2023. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, egy borász egyesület vetette fel Lázár Jánosnak.
2023. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 : Látszik mennyire etikus társaság. Mondjuk azt nem tudom manapság hány fiatal iszik egyáltalán bort.
2023. júl. 28. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!