Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8 általános nélkül le tudom...

8 általános nélkül le tudom rakni valamilyen úton módon rakni a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Elkövettem egy nagy hibát fiatalabb koromba..De nem szeretnék bele menni a részletekbe

Aki megérti meg aki nem az nem!

Jogosítványt szeretnék le rakni de csak 7 osztályom van

Írni, olvasni, értelmezni kivalloan tudok! Valamilyen úton módon meg tudom szerezni a jogosítványt?


2023. júl. 30. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel feltétel hozzá így nem, amúgy meg csináld meg, azért csak meg tudod csinálni azt a 8 általánost felnőtt fejjel.
2023. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze meg tudom, csak az a baj hogy nagyon hosszú..Teljesen egy év lenne a suli ugye aztán még elvégzem a jogosítványt az is idő..Szóval így nagyon sok időbe bele telne
2023. júl. 30. 23:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megkerülni, mert a kreszvizsgára vinni kell a bizonyítványt.

Max AM, azaz segédmotort tudod megcsinálni, de nagyobb kategóriát nem.

2023. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 MGéza ***** válasza:
100%
Hidd el, az az egy év nem olyan nagy idő. Minél tovább halogatod, annál inkább kevésnek fog hatni. Én szakmunkás bizonyítvánnyal a húszas éveimben folyton halogattam az érettségit, hogy hú mennyi idő lenne... Most túl a negyvenen és közel az ötvenhez meg jó lenne ha meglenne, de pont így gondolkodtam, mennyi idő, hű de sok. Pedig nem sok.
2023. júl. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

" Aki megérti meg aki nem az nem! "

Úgy látszik hogy ezt csak te nem érted meg.

2023. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
1 év minden, csak nem sok idő.
2023. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod. 8 osztály a minimum elvárt.

Sajnos hogy azt kell mondjam.

2023. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kivalloan :D
2023. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csináld meg a 8. osztályt, oké sok idő, de valamit valamiért. Egyrészt nagyon sok munkahelyen minimum 8 általános kell tehát dolgozni sem fogsz nagyon tudni akármi is van. Megértem hogy anno nem sikerült befejezni a sulit de be lehet azt utólag is fejezni. Meg azért jobb minél fiatalabb korban túl lenni rajta. Jogsira meg ráérsz utána is, tudom sok idő, meg nagyon kell, de a 8 általános feltétel hozzá, ez van!


Meg szerintem tuti van valami gyorsított módja is annak hogy eltudd végezni a 8. osztályt. Kell egy vizsgára jelentkezni, pár órát veszel ahol elmagyarázzák mire készülj a vizsgákra és ennyi. Nem egy nagy nehézség.

2023. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan, eleve mi a lószart akar az élettől az, akinek még 8 általánosa sincs...?!?
2023. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!