Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8 általános nélkül le tudom...

8 általános nélkül le tudom rakni valamilyen úton módon rakni a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Elkövettem egy nagy hibát fiatalabb koromba..De nem szeretnék bele menni a részletekbe

Aki megérti meg aki nem az nem!

Jogosítványt szeretnék le rakni de csak 7 osztályom van

Írni, olvasni, értelmezni kivalloan tudok! Valamilyen úton módon meg tudom szerezni a jogosítványt?


2023. júl. 30. 23:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik értelmes, és okosító válaszokat adtak! Aki meg egy faszk@lap budos troger az meg az is marad!

Az okosabb válasz adóknak mégegyszer köszönöm! Most nézem sulit és be iratkozom..Mert egyébként hallottam egy olyan suliról hogy hetfonkent kellene be járni csak, nyílván ugyanúgy egy év dehát csak 40 nap a 10 hónap alatt szóval lehetséges hogy utána járok

2023. júl. 31. 23:28
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Aki meg egy faszk@lap budos troger az meg az is marad!"

Mondja ezt, akinek még 8 általánosa sincs... :) :) :)

2023. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#10 Így van. Ez már tényleg csak lustaság....a mai világban egy érettségi a minimum kb. Ilyen nincs, ha valaki nem szellemi fogyatékos, az el tudja elvégezni a 8 osztályt akár esti tagozaton.
2023. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 Igen, elég vicces amikor egy tanulatlan suttyó szól le másokat. 😆 Még a 8 általános is ultragáz, hát mégha annyi sincs....szánalom.
2023. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!