Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen célra ti milyen autót...

Ilyen célra ti milyen autót vennétek/ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Valami kis autót keresnék munkába járni illetve rövidebb utakon szaladgálni vele.(max 200-250km/hét)

Egy valami kis ferdehátú 5 ajtósra gondoltam amiben elférünk legalább 4en,leginkább benzinesben gondolkodom max 1400ccm környékéig!

Előny,ha vonóhorgos is vagy lehet kapni utólag hozzá.

Ki-milyen megbízható és bevált típust ajánlana? Olyat keresnék aminek olcsó is a fenttartása illetve jó az alkatrész ellátás és olcsó is hozzá.

A vásárlásra lenne kb. 500ezer ft-om plusz nyílván a kötelező első szervíz(erre kb. 100ezer ft lenne!) Illetve az átírás,biztosítás erre is kb. 100ezer ft maradna!

Köszönöm a segítséget előre is! :)



#autó #munka #Szaladgálós #Járós
2023. aug. 4. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Régi swift.
2023. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
BKV
2023. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Régi Swiftek valóban legendásan jó kis autók! Anyóséknak is volt,13 évig hajtották,hiba nélkül,sosem hagyta őket cserben! Csak szinte kötelező/kopó dolgokat kellett ezidő alatt cserélni.

De azért ha lehet ettől picit komolyabbat szeretnék és előny,ha van benne egy klíma,abs,meg légzsák,bár tudom régi Swiftből is létezett jól felszerelt változat ami akár ezeket is tartalmazta!

2023. aug. 4. 21:27
 4/24 A kérdező kommentje:
Bkv-t és hasonló buszos bohóckodásokat inkább nem,köszi!
2023. aug. 4. 21:27
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Bicikli
2023. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
500 ezerért manapság nem lehetnek elvárásaid, örülhetsz ha találsz egy működőképes Swiftet klímával.
2023. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit nézelődj a használtautón,mert 500 ezerből nem kapsz komolyabb autót régi suzukinál, csak valami leharcolt hulladékot,amire nem 100 ezret fogsz költeni.
2023. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Roller
2023. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Szétnézek és utána járok a dolgoknak,hogy miből milyen állapotút találok ennyiért!

Persze nem mondom hogy egy nagyon szép állapotú régi Swift nem tenné meg és nem lenne e célokra megfelelő,de ha lehet akkor azért attól picit tényleg valami komolyabbat szeretnék,bár ha más nem lesz lehet abból fogok keresni egy nagyon szépet,jó karosszériával.

Meg nekem abban az nem tetszik,hogy kicsit alacsonyan kell ülni az ülésben,ha picit magasabb lenne azt nem bánnám!

2023. aug. 4. 21:38
 10/24 A kérdező kommentje:
Most azt mondom,tudom hogy minden frissen vásárolt autóra kell valamennyit költeni a legtöbb esetben,de ha tegyük fel megveszem előtte elvinném egy megbízható szervízbe átvizsgálni és ha nem lenne sok hiba vele akkor a legfontosabbakat megcsináltatnám elsőképp hogy használatkész és biztonságos legyen minden szempontból és utána szépen fokozatosan a többit.
2023. aug. 4. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!