Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen célra ti milyen autót...

Ilyen célra ti milyen autót vennétek/ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Valami kis autót keresnék munkába járni illetve rövidebb utakon szaladgálni vele.(max 200-250km/hét)

Egy valami kis ferdehátú 5 ajtósra gondoltam amiben elférünk legalább 4en,leginkább benzinesben gondolkodom max 1400ccm környékéig!

Előny,ha vonóhorgos is vagy lehet kapni utólag hozzá.

Ki-milyen megbízható és bevált típust ajánlana? Olyat keresnék aminek olcsó is a fenttartása illetve jó az alkatrész ellátás és olcsó is hozzá.

A vásárlásra lenne kb. 500ezer ft-om plusz nyílván a kötelező első szervíz(erre kb. 100ezer ft lenne!) Illetve az átírás,biztosítás erre is kb. 100ezer ft maradna!

Köszönöm a segítséget előre is! :)



#autó #munka #Szaladgálós #Járós
2023. aug. 4. 21:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"egy nagyon szép állapotú régi Swift nem tenné meg és nem lenne e célokra megfelelő,de ha lehet akkor azért attól picit tényleg valami komolyabbat szeretnék"


500 ezer még ehhez se lenne elég... még ha jobbat akarsz.. nyúlj már kicsit a zsebedbe vagy vegyél bérletet/biciklit.

2023. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mintha 10 millióból akarna valaki lakást venni Pesten, de azért ám jó legyen ne valami kis luk!! Kb. ilyet baromságot írtál ki
2023. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Amikor megvettem az autómat, kicseréltettem a vezérlést.. 400 ezer.

És szólt a szerelő, hogy haldoklik a turbó. Igaza lett, 1 évvel később azt is megcsináltattam.. 300 ezer.


500 ezerből szerintem semmilyen autót ne vegyél, mert egy ingyen autó szervizelése is elvisz ennyit.

2023. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#10 Ez nem így működik. Normális autó 1 milliónál kezdődik, ha komolyabbat akarsz, az pedig 1,5 milliónál. 500 ezerért olyanokat fogsz találni, amiket azért adnak el mert szar, ha még nem is látszik rajta és költheted rá a százezreket, akár fél milliót mert pl. fogyasztja az olajat. Talán Swiftből találsz használhatót és nem kell túl sokat költeni rá, de másból nem. Ne legyenek igényeid ennyiért, vagyis lehetnek, de akkor bicikliből.
2023. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-1,5 millió alatt nehéz megúszni mindennel együtt, hogy egy öreg de viszonylag jó állapotban lévő, megbízható autód legyen. Amit a vásárlásnál megspórolsz, hamarosan elköltheted szervizre ha egyáltalán érdemes. Ha valakinek van egy karbantartott, korához képest jó állapotban lévő autója, az nem fogja 500 ezerért eladni.
2023. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az elmult idoszak dragulasait figyelembe veve, mint mar elottem leirtak, szerintem sem kimondottan lehet egy megbizhato hasznalt autot vasarolni ennyi penzert manapsag. Viszont ha mindenkepp kellene az auto es ennyit szanhatnek ra, egy Dacia Logant vennek (1.4 benzin). Igaz nem ferdehatu, viszont eleg meretes (tapasztalat 5 felnott elfer benne), a szivobenzinek eleg megbizhatoak (tobb taxiban ultem 400000 km feletti futassal), nagy csomagter, atlagnal magasabb ulesmagassag. Persze lenezett auto, sehogy sem nez ki, hosszu uton kenyelmetlen is, de olcson fenntarthato.
2023. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
1.4-es benzinesre nem akarj vonóhorgot
2023. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17 Aztán miért ne? Nyilván nem azzal fogod levontatni a hajót vagy a lakókocsit az Adriára, de ha néha el kell hozni valami nagyobb de nem túl nehéz cuccot valahonnan az simán megoldható vele.
2023. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tessék ez egy jó állapotú ezres csak ezt nem tudod 5kilóért megvenni.


[link]


vagy ez:


[link]


De ez tuti volt törve és több helyen rohad.

2023. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
24 ezer kilométer egy 23 éves autónál azért elgondolkoztató, és az az alufelni is elég bután néz ki rajta. De ha tényleg csak ennyit mentek vele és nem ette még szét a rozsda, akkor nem is tűnik olyan rossznak.
2023. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!