Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a legmegbizhatóbb?

Melyik autó a legmegbizhatóbb?

Figyelt kérdés
2007-es évjárat, Ford focus mk2, Fiat bravo vagy honda civic a legmegbizhatóbb, és melyik motortípussal?
2023. aug. 16. 09:17
 1/7 Barnabas333 ***** válasza:

Menj fel mindhárom face csoportban és ott kérdezd meg szerintem jobban jársz.

Csak 2000es Fiat bravónk volt régen, elektromos kütyükkel volt gond, motorral nem, meg baromira párásodott a szélvédő esős időben.

Honda szerintem kimegy a világból

(bár kollégámnak 2001-es 1.6 benzinese volt Honda civik, fél éve motorhalállal eldobta. De ugye ez már 22 éves volt)

, de a focusok se rosszak.

Nekem 2004-es Mazdám volt 1.4 benzines, a rozsda volt nagy baja, meg a suzuki betegség a generátor csikorgás attól megőrültem. De motor,váltó 5* volt.

2023. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Corolla e11, vasaló swift, n15/n16 almera.
2023. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a márka már nem sokat számít (de azért nem mellékes), magasan a legfontosabb az állapot, hogy előtted hogyan használták, hogyan tartották karban. Láttam már régi swiftet, amiben sok éves olaj volt és gyári vezérműszíj. "nem kell olajat cserélni, egy csereperiódus alatt elfogyasztja az olajtöltést". Nem venném meg. Láttam már szalon állapotú öreg autót is. Egy barátom olyan 15 éve vette az autóját. Most is olyan, mint amikor a szalonból kijött. Minden szerviz megvolt, plusz az esztétikára is vigyáz.
2023. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos maga a konstrukció és az élő élet is.
2023. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korban már többet számít az előélet és az állapot. Amelyikből jót találsz. De azért én a Bravo helyett Golf-ot raknék a listába.
2023. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Békalámpás toyota corolla!
2023. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írta a kettes az e11es corollát.
2023. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!