Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KIA tényleg nem jó? Választhat...

KIA tényleg nem jó? Választhatok új Toyota Yaris, Hyundai i20 és KIA Rio között?

Figyelt kérdés

Eddig a Toyota a favorit.

Barátaim azt mondták, hogy KIA-tól alig bírtak megszabadulni és az árát sem tartja úgy, mint a Toyota. Illetve nehezebb alkatrészt szerezni.



2023. aug. 30. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát egy kiat és egy toyotat nyilván nem lehet egy lapon említeni.
2023. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
De jó.
2023. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kia is.

Ez egy hülyeség, hogy nem tudsz megszabadulni tőle. Vagy túl sokat akart kapni érte vagy az isten háta mögött lakik.

Alkatrészt ugyanúgy szerzel mindegyikhez: beírod valamelyik webshopba és kihozza a futár.

2023. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Barátaid hatökrök, kedves kérdező.

A Kia is jó autó. Nyilván a Toyota egy élő legenda, de a Kia és a Hyundai is nagyon megbízható autók.

Eladni meg mindent lehet, csak az árat kell helyesen belőni. Egy ugyanannyi idős Toyota áráért valóban nehéz lenne eladni.

2023. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Jó a Kia. Persze ne vedd egy kalap alá a Toyota-val és a Hyundai-al. Az hogy a haverjaid nehezen tudtak egy Kia-t eladni még közel sem jelenti azt hogy sz@r. Alkatrész van hozzá mert nem egy ritka autó amihez nehezen kapsz meg valamit bárhol.

Másrészt nekem van 1-2 ismerősöm akik birtokolnak ilyen autót és inkább dicsérik mint szidják.


Nyilván a Toyota jobb Hyundai is. Szóval ha választani kéne inkább a Toyota.

2023. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Hyundai is? Nem testvér márkák?
2023. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

[link]


BM: A tizenhat éve bemutatott Kiák és Hyundai-ok 1,4 és 1,6 literes szívó benzinmotorjai igazi kakukktojások a használt piacon. Elsőre jó ötletnek tűnhetnek, mert épp reneszánszát éli a szívó benzinmotor, mi is beleestünk ebbe a csapdába. Az évek során viszont megtanultuk, hogy nem érdemes őket választani, mert kevésbé tartós, bóvli motorok. Ha tippelnem kellene, talán ezekkel volt a legtöbb szavatossági problémánk valaha.

2023. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én a Toyota Yaris-t venném, egyrészt mert szerintem a legjobban eltalált formaterv a mostani, másrészt meg elég jó technika van benne.


Ugyan nem írtad milyen motorral vennéd, de az 1.5 szívóbenzin motorja a 120 lovas változatban kifejezetten pörgős kis gép, és relatíve egyszerű konstrukció, viszonylag keveset is eszik.


Én biztos ebbe az irányba mennék, ha meg elgurul a gyógyszer és a pénztárca van belőle GR változat is, bár az nagyon nagy móka, de nem egy örök élet +1 nap ahogy így pár év távlatából már látjuk!

2023. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
KIA és Hyundai modell nincs a legkevesebb hibakódot generáló autók között, a Toyota mindig szerepel legalább 3 modellel (Yaris is benne volt minden évben amikor megnéztem.) KIA egyébként teljesen más árkategória is, újonnan én egyiket sem engedem meg magamnak. Inkább veszek 3-4 millióért egy 6-7 éves Fordot, ami szuper autó még jó pár évig. Ennyi idős Toyota vagy Hyundai még mindig legalább 5 millió, KIA meg jóval 3 misi alatt. Nem ugyan az a kategória...
2023. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A Hyundai és a Kia teljesen ugyan az a kategória. Természetesen a Toyota alatt.

8 éve hajtok egy Kia Sorentót, most 17 éves, 260ekm. Semmi baja. Megkapja a szükséges szervizt és oké. Ez mondjuk kb. minden típusra igaz, eltekintve 1-2 konstrukciós hibától.

2023. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!