Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vectra B 1.8 X18XE motorgenerá...

Vectra B 1.8 X18XE motorgenerálnál mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Egyelőre hajtókarcsapágy gyanú áll fenn, reménykedek benne hogy elég ezt orvosolni, de ugyanakkor ha már foglalkozok vele akkor akár komplett generál is szóba jöhet. Kérdés hogy milyen összegekről beszélünk, ebben kérnék kis segítséget.


Tehát nagyságrendileg ha a minimumot csináltatom (csak amit muszáj) kb mennyibe fájna, illetve ha aztmondom hogy legyen komplett motorgenerál, akkor az hányszor kerül többe? :'D


Tudom hogy pontosan nem lehet megmondani, de szerintem aki újított már fel ilyen kaliberű opel motort, az meg tudja mondani hogy a csapágy probléma pl megállna 150-200 körül, a teljes motorgenerál meg mondjuk 400 körül.


X18XE 1.8 16V ECOTEC



2023. aug. 30. 21:29
 1/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Jól saccoltál. De a teljes motorgenerálra tegyél rá egy 1.5-ös szorzót.
2023. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a szerelőt a konkrét ajánlatról, ha már megállapította, hogy hajtókarcsapágyas?
2023. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég sokat vagyok a kocsi alatt, és az olajteknőből jövő hang az elég erős utalás, na meg ismerős szerelő is hallota már, ő is hajtókarcsapágyra tippelne. Azért írtam hogy gyanú, mert rendesen nem volt kivizsgálva. Úgy árajánlatot se nagyon akarok kérni hogy ötletem sincs az árakról. Ha 150-200-ból tényleg kiszokott jönni egy ilyen történet, akkor szerintem az az első hogy mondjuk 250 legyen elrakva erre a célra, és akkor elindulok a szopórollerrel.
2023. aug. 31. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!