Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Giulietta női autó? (Külalakra)

Giulietta női autó? (Külalakra)

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Bár nem is férfias. Inkább unisex.
2023. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
Inkább női.
2023. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
nincs női autó , h2 hummeren kívűl minden más buzzzis így a giulietta simán használható férfi autóként is
2023. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

A kis autó = női autó nem tudom, hogy ez, hogy alakult ki.


Azt meg pláne nem értem, hogy emberek képesek az indentitásukat ehhez igazítani, hogy úristen nem merek ilyennel menni, mert? Mert? mert minek néznek melegnek? vagy nem tudom milyen fóbia áll mögötte, vagy nem leszek elég macsó?


Az ember magának vesz autót, én pl egy ilyen méretű Audi-val járok és imádom, pont lexarom ki mit gondol, meg hát nem is másnak veszek autót.


Az enyém ráadásul egy sport modell, szóval külön imádom azt a komikum faktort, amikor valami nagyobb dög elkezd tolni pályán, hogy takarodjak már le előle a kis xarommal, de előttem is sor van, és mikor végre szabad az út lepadlózom a gépet és szerintem les mint hal a szatyorban, hogy ő is lepadlózva nem tudja tartani a tempót, aztán mikor végigelőzöm én is a sort jobbra tartok visszalassítok és megyek nyugodt tempóban.

2023. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egy maskulin darab na, de nem sútnem ra a csajkocsi belyeget!
2023. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!