Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma lesz a 2.forgalmi vizsgám...

Egylány kérdése:

Ma lesz a 2.forgalmi vizsgám és őszintén eléggé felek..bármi tanács?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 08:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Miért húztak meg az előzőn?
2023. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nyugodj meg. "Az egyetlen probléma amit megfigyeltünk az oktatómmal az akkor jelenik meg ha váratlan helyzet jön" Ilyenkor figyelj arra, hogy az ilyen eszetleneket ne üsd el, átjárón adj elsőbbséget a gyalogosoknak. A sok kudarc sztori mellett van sok pozitív is, rengetegen vannak, akiknek elsőre sikerül minden.


Én többet paráztam a sofőrsuli miatt, mint az érettségim miatt, pl. A stressz természetes, próbáld ignorálni a tényeket. Nem azt mondom, hogy szard le, hogy mennyibe kerül, inkább gondolkodj úgy, hogy "ok, megteszem a tőlem telhetőt, és lássuk". Ha tényleg jól megy, mint ahogy mondod, nem lesz gond.


Nekem utolsó vezetési órán amikor szálltam ki az autóból, az oktatóm elkezdte vetni a keresztet és fohászkodni hogyaszondja "édes jó Istenem, megőrizz hogy ennek az embernek jogosítványt adjanak". Ennek ellenére átmentem, és azóta is boldogan vezetek.

2023. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem indexeltem balra kanyarodasnal
2023. szept. 14. 09:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor annyi a tanács, hogy legközelebb kanyarodásnál figyelj erre, aztán nem lesz gond.
2023. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálok majd írok hogy sikerült
2023. szept. 14. 09:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog, érzem!!!
2023. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

7-es, ez a létező legrosszabb tanács.

Ha megérzik rajta az italszagot, ott fejeződött be a vizsga azonnal.

És az is egy urban legend, hogy a vizsgabiztost meg kell vesztegetni, anélkül tuti a bukás, azzal meg tuti a siker. Ezt inkább azok terjesztik, akik képtelenek voltak normálisan megtanulni vezetni, és azt képzelik, akik átmentek, biztos csak azért sikerült nekik, mert pénzt adtak a vizsgabiztosnak. Az eszükbe sem jut, hogy a másik tisztességesen megtanulta, begyakorolta, amit kell.

2023. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 krwkco ***** válasza:

"őszintén eléggé félek..."

Ha meg van a tudásod, csak túlságosan izgulsz, akkor megpróbálkozhatsz önszuggesztióval. Például -a vizsga megkezdéséig vagy akár néha közben is- mondogathatod magadban, hogy "Ez csak egy videojáték. És én vagyok a játék királynője."

:-)

Vagy valami hasonlót.

2023. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
#8: Ez tény, nem legenda. Lehet bohóckodni 4-5 vizsgakísérlettel, meg át lehet menni elsőre is ehy húszasért. Fizetni olcsóbb, mint megbukni.
2023. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:

Ne idegeskedj.

Mi lett?

2023. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!