Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma lesz a 2.forgalmi vizsgám...

Egylány kérdése:

Ma lesz a 2.forgalmi vizsgám és őszintén eléggé felek..bármi tanács?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 08:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Meghúztak majdnem a végén mert elvileg túlságosan kimentem a kocsik elé és ez veszélyhelyzet..
2023. szept. 14. 17:51
 12/16 A kérdező kommentje:
Úgyhogy most egy hónap pihi 🙄
2023. szept. 14. 17:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Tehát alárendelt útról akartál kikanyarodni, és túlságosan kitoltad a kocsi elejét?

Egyébként miért csináltad így? Rosszul lehetett kilátni?

Utólag az oktatóval négyszemközt átbeszéltétek? Ő is jogosnak tartotta, hogy ezért meghúztak? Ha rosszul lehetett kilátni, mit javasolt, mit kellett volna tenned?

2023. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Mondtam én, hogy olcsóbb lett volna kenni...
2023. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kenés itt nem lehet azt mondta az oktató.

4savos útra kanyarodtam ki és kicsit előrébb mentem hogy jobban kilássak és tudjak menni erre a vizsgabiztos mondta H itt a vége túlságosan kint vagyok a kocsival.

Átbeszéltük igen szerinte vizsga biztosa válogatja hogy ez megengedett vagy sem

2023. szept. 14. 23:08
 16/16 anonim ***** válasza:

Értem.

Pech. Van ilyen.


Amikor én tanultam vezetni, egyik iskolatársamat meghúzták. Azért, mert a vizsgabiztos azon az úton, ahol ő is tudta, hogy tilos balra kanyarodni, azt az utasítást adta, hogy kanyarodjon balra. A srác kirakta az indexet, majd amikor észlelte, hogy nem lehet balra kanyarodni, visszavette. És ezért meghúzták. Akkor sokat beszélgettünk erről osztálytársakkal, hogy akkor eszerint fejből tudnunk kéne az összes kereszteződést, ahol nem lehet balra kanyarodni, ui. az indexet akkor kell kirakni, amikor még nem látja az ember a kereszteződésben levő táblákat (amiket sokszor fák is eléggé takarnak).

Aztán persze ennek a srácnak is meglett a jogsija.


Előbb-utóbb biztos neked is meglesz!

2023. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!