Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Mégane 2, Check...

Renault Mégane 2, Check injection hiba a kijelzőn.Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Fordulatszám felugrik kb 3000-ig,megjelenik a kijelzőn a Check injection felirat,és ha picit megnyomom a féket,visszamegy normálisan alapjáratra.Ha felengedem,megint felugrik a fordulat.Általában ha leállítom,és újraindítom,akkor jó,de aztán ismét előjön.Valakinek ötlet esetleg?

2023. szept. 15. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ott van, leírja kerek-perec. Check injection. Hiba van a befecskendező rendszerben, ellenőrzés/bevizsgálás szükséges.
2023. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aztiii 1es,hogy erre eddig nem gondoltam.Köszönöm szépen,rohanok is.:D Az a gáz,h egy éve szívok vele,5 alkalommal voltam szerelőnél,a hiba fennál és eddig fél milla.
2023. szept. 15. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Franciáknál, olaszoknál ez a check engine. Ki kéne olvasni először, nem feltétlen azzal van a gond.
2023. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 Na látod ott a te nagy problémád. Valami kókány szarjancsihoz hordod az autót, aztán csodálkozol, hogy nem jó.


Megismétlem amit korábban írtam, mert bár gúnyosan reagáltál rá, de a megoldás akkor is benne van: ellenőrzés/bevizsgálás szükséges.


Többször nem írom le. Ha tudod értelmezni a leírtakat, akkor megvan a megoldás, ha meg nem, akkor nem pazarlom az időmet. Vannak, akiken nem lehet segíteni.

2023. szept. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es,rendben,csak eddig 5 szakembernél voltam,félmillióért..szóval vágod,nem annyira szeretnék totózni többet.
2023. szept. 16. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 De akiket te szakembernek hívsz, azok nem azok. Ez a probléma.
2023. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!