Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Twingo első autónak?

Renault Twingo első autónak?

Figyelt kérdés
Nemrég tettem le a jogosítványt. A szüleim úgy döntöttek, hogy vesznek nekem egy autót. Csak annyi a kikötésük, hogy mivel még nem dolgozok, (ezen a tanévben felül van még egy évem), ezért csak valami olcsóbb kategóriájú autót nézzek. Az egyik suli társam mondta, hogy ők szívesen eladják a mostani kocsijukat, mert vettek egy másikat és a régi csak helyet foglalja. Egy 1999-es évjáratú Renault Twingo az, mindössze 160 ezerért. Nem tudom, hogy érdemes lenne e megvenni, vagy inkább nézzek valami mást?

2023. szept. 3. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Elég durva belegondolni, hogy egyesek annyiért vesznek autót, mint amennyiért én gumit az autómra.
2023. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hypno ***** válasza:
86%

Nekem egy egy benzines 2003-as Renault Megane Grandtourom van 1,4-es 16 szelepes motorral.

Egy ilyenhez úgy 300k körül hozzájutsz és sokkal inkább autó mint a Twingo.


De a ti pénzetek, a ti döntésetek.

2023. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Érdemes igen, alacsonyan van a műszarfal, emiatt jó a kilátás is előre. Igazi csajos kocsi. :)
2023. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor nekem való! Csaj vagyok 😊
2023. szept. 3. 20:43
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
A Renault Twingoval alapvetően még nem lenne baj, de 160 ezerért... Biztosan nem valami szarrárohadt bontószökevény lesz az?
2023. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, mert karban tartják és napi használatban is volt, csak most a napokban vettek egy másik autót és ezt nem tudják hová tenni.
2023. szept. 3. 20:47
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Értem. Akkor ha tényleg nem kell rá sokat költeni, és sok műszaki is van még rajta, akkor verhetetlen. (Én azért egy szerelőt/hozzáértőt vinnék magammal.)
2023. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi pénzért ha működik, akkor már jó vétel. Ne szivasd őket még szerelővel. 160 ezerért nincs normálisan működő autó a piacon. Kipróbálod, működik, megveszed.
2023. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Értjük mi kislány, hogy nagyon izgatott vagy, 17 éves vagy, most lett meg a jogsid, kapsz egy autót. De 160 ezer forintba, mint írtam egy normálisabb gumiszett kerül, nem egy működő autó. A "napi használatban lévő" meg a legnagyobb kamuduma ami a világon létezik.
2023. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Párom egyik barátja pont most ruházott be egy ilyen csodára... rohadtul nem éri meg! 2024. júniusig van forgalmija, és nincs az az isten, hogy átengedik, viheti majd a roncstelepre, ahová való.


A két első ablak konkrétan kiesik a helyéről, egy-egy csavarhúzó tartja a helyén, amit ha kihúzol, leesik az ablak. A motorháztetőt úgy lehet kinyitni, hogy a műszerfal alatt kilógó kábelek közül megrántod az egyiket. Az utas oldali ajtót belülről nem lehet kinyitni. Mindez 40 fokos nyári hőségben rendkívül kellemes tapasztalat volt...


A fék is olyan jól szuperál, hogy dupla követési távolságot kelletr tartani, hogy meg tudjunk vele állni.


Szóval ilyen állapotú Renault Twingo-t kapsz ennyi pénzért. Vagy még ilyet se, az említett csodajárgány 180 ezer volt.

2023. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!