Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy 1998-as évjáratú B5 passat, 1.9tdi. Az autónál olyan hibák jelentkeztek hogy volt hogy menet közben megállt és újra is indult ment tovább, aztán jöttek azok amikor megállt és nem lehetett elindítani, ilyenkor volt hogy 1 napig, vagy csak pár óráig és utána indult, hidegben és melegben is egyaránt. Az autó motorikusan jó, meg lett gyűrűzve. Elvittük elektronikáshoz nyár elején és azóta is ott van. Az ő állítása szerint a motorvezérlő adta meg magát, mivel hogy meg van chippelve és az úgy van egy tartóval rá forrasztva az elengedte, és mikor megnyomkodta indult az autó. Voltak benne próbára is vezérlők amik ugyan úgy megvoltak chippelve de azokkal is megállt.

2023. szept. 26. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Öreg már a szarod. Csak ennyi a gond.
2023. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a "meg van chippelve" a parasztvakítás egyik verziója.

Kb. annyit ér, mint a "megnéztem, de bármikor besz@rhat" vagy a "tuti hogy elmegy a világ végéig". 😄

2023. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kettes válaszolóval értek egyet.


Lehet amikor megvetted már megvolt és idáig nem tudtál róla, előfordulhat, nincs is ezzel gond.


Olyan vezérlő kell ami tényleg gyári és nincs se chippelve és nincs agyon javítgatva, gányolva. Azért a villamossági szerelő akihez vitted lehetne neki is annyi esze meg tudása hogy megmondja hogy nem chippelt kell bele és azzal próbálkozni mert ezek szerint mindegyik egy rakás hulladék.


"meg van chippelve és az úgy van egy tartóval rá forrasztva az elengedte, és mikor megnyomkodta indult az autó"


Ezen akadtam ki. Levált a forrasztás ok, megnyomkodta jó volt, ez így oké. Akkor vagy azt csinálja meg normálisan, vagy iktassa ki a chippelt részt már ha lehetséges ezt annyira nem tudom hogyan működik. De ha annyira szar akkor szerezzen bele olyat ami nincs chippelve mint írtam és kész, akkor nem lesz vele gond, nem lenne szabad hogy gond legyen.



Nekem is volt egy másik autónál motorvezérlővel gondom. Az nem volt chippelve, de agyon volt gányolva, így került hozzám, nem is tudtam róla, csak amikor a megfelelő szakember meglátta hogy mi van akkor derültek kia dolgok.


Ő annyit mondott nekem hogy ha már ennyire széjjel van taknyolva akkor nem csoda hogy elromlott, mondta hogy kerít nekem bele normálisat, inkább mert elküldheti egy másik helyre ahol rendberakják de mivel annyira ótvar állapotok voltak abba a szerencsétlen vezérlőben hogy annak sem volt értelme hogy legalább tanulmányozásra odaadja bárkinek is hogy lássa hogy ilyet ne csináljon senki.

2023. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!