Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom megállapítani...

Hogyan tudom megállapítani hogy mi a baja?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy kétütemű motorom ami nem indul. Hogyan állapítom meg hogy mi a baja, milyen vizsgálati lépéseket kell elvégezzek?

2023. okt. 2. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy szakember segítségével
2023. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Otto-motor szentháromság: üzemanyag, gyújtás, kompresszió.
2023. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha injektoros akkor kiszeded a gyertya(ka)t injektor(okat) es elkezdesz inditozni. Ha fuj benzint akkor mashol lesz baja. Es ha melle szikrazik a gyujtogyertya akkor lehet falsot sziv. Akkor legszuro csoveit vegignezed nincs e baja. Ha karbis akkor szetszeded a karbit, kifujod kompresszorral, kicsereled a tomiteseket, beallitod jora. Kb ennyit tudsz vele kezdeni
2023. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:

Tanulmányozod a kétütemű Otto-motor műkodését, majd az üzemebeállítás sorrendejét betartva, lépésről lépésre szisztematikusan végigellenőrzöd.

Akkor talán semmi sem marad ki, és végre beindul.😂

2023. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyszer próbáltam így okosítani egy jóembert. Végigírom A-ZS ig.

Következő kérdés?Karburátor,hogy néz ki?

Itt hagytam abba az oktatást.

2023. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Na szerinted én (#2) miért nem írtam ennél részletesebb választ? :D Akinek gondot jelent egy 50-es babakocsin a problémafeltárás, az nincs olyan szinten, hogy írásban segíteni tudjunk neki, felesleges hosszan írogatni bármi hasznosat.
2023. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!