Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik, hogy rossz a szenzor?...

Létezik, hogy rossz a szenzor? (Guminyomas)

Figyelt kérdés
Ma reggel munkába menet írta ki az autó, hogy alacsony a guminyomasa, betudtam annak, hogy fagyott éjszaka mostanában és hideg van, ilyenkor ereszt a gumi, de az első benzinkutig elmentem vele ahol fújtam bele, valóban elég alacsony volt így fújtam bele jó sokat, majd utána meg mentem kb 5 kilométert be a munkahelyre és aközben is folyamatosan villogott a tps szenzor, pedig volt benne, és erre is azt irta, hogy alacsony. Nyári gumi van rajta, ez is lehet baj, de hát nem gondoltam volna, hogy októberben ilyen hidegek lesznek, létezik, hogy rossz a szenzor?

2023. okt. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik, persze, ami elromolhat, az el is romlik előbb utóbb.

Egyébként a jó sokat az mennyi? Sikerült értelmezni az ide vonatkozó táblázatot és az előírt nyomásra fújtad?

Hazafelé gurulj be egy gumishoz esetleg

2023. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos autókban fújás után triggerelni kell a rendszert, hogy újra ellenőrizze.
2023. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
250 az ideális a táblázat szerint, és olyan 258ig fújtam
2023. okt. 18. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyósom Nissan Qashqai-àn akkor volt ilyen amikor a felnivel volt valami probléma
2023. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan típusok ahol fújás után meg kell vagy hosszan nyomni a tpms resetet. Nissanok legtöbbje ilyen.
2023. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!