Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adjam fel a vezetést?

Adjam fel a vezetést?

Figyelt kérdés
Annyi a sztori így röviden,hogy 4 éve csináltam a jogsit 30 óránal vizsgáztam is tök jól ment. Aztán nem vezettem egészen mostanáig. Úgy adódott most, hogy megkaptam anyukám autóját. Először csak a környéken vezetgettem meg ‘elszaladtam’ vele ide oda. Viszonylag jól ment akkor már munkába is volt hogy elvezettem az oda vissza ilyen 50km kb. Egyik nap hazafele én nem tudom mi történt, de nehézkes volt az elindulás, minden bajom volt közben. Na azóta egyszerűen mint aki tényleg most próbálkozik olyanok az elindulásaim. Egyszerűen nem érzem. Elindulok lefulladni szerencsere nem fulladok le tobbsegeben, de erzem hogy remeg a motor. Tolatásnál ugyanez. Vagy a kuplungot engedem fol nagyon vagy nagyon lent tartom vagy a gáz nem elég vagy túl nagy.Teljesen elment a lelkesedesem hogy 400-500 levezetett km után sem megy igazán az elindulás. Szerintetek létezik,hogy valakinek egyszerűen ez nem megy? Nektek mennyi gyakorlás, vezetés után ment?

2023. okt. 29. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell feladnod. Vegyél automatát.
2023. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:
31%

Próbáld meg úgy. hogy a kuplung felengedése közben letámasztod a sarkad. Akkor sokkal pontosabban lehet adagolni.

Ha érdekel, részletesebben is leírom, hogy én hogyan csinálom. (Bár vannak itt a fórumon, akik azt mondják, hogy ez lehetetlen. Meg, hogy hülyeség.)

2023. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Picit nagyobb gáz és menni fog.
2023. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sima talajon nem érzem a kuplungot, enyhe emelkedőn jobban megy. Próbáld sztem mindenféle viszonyok között. 500 km az nem olyan sok, menni fog, ne add fel. Meg kell szokni az autót.
2023. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. 2es leírhatod érdekel minden :))
2023. okt. 29. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy most az zavar be, hogy megjöttek a hidegek és vastagabban öltöztél, ez miatt meg most kicsit másként is ülsz az ülésben, vagy másik cipő, csizma van már rajtad? Ez mind apróság, de ha valaki rutintalan, akkor betud neki kavarni a kezelőszervek finom müködtetésébe.
2023. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress egy nyugis utcat, es gyakorolj. Elindulsz-megallsz, elindulsz-megallsz. Raerzel, ne aggodj!
2023. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Add.
2023. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!