Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 530D e60 2004 Tapasztalatok?

BMW 530D e60 2004 Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, és nagyon tetszik az e60. De az anyagiakkal nem vagyok tisztába, ezért fordulnék most olyan emberekhez, akiknek volt, vagy most is van e60.


Átlagolva havi 100-150e forintot tudnék az autóra szánni. És ebbe nincs benne a tankolás. Tudom én, hogy ilyen idős autónál kilehet fogni jót is, rosszat is. A valóságra lennék kíváncsi, hogy ha én azt akarom, hogy megkapjon mindent az autó, akkor bírható e ezzel a kerettel?


Pár adat, ha esetleg számít: Autómata, kb 300e km, illetve a konkrét kiszemelt példány teljesítménynövelt. Vételár: 2,5-3mil.


Ha netán valaki jártas ezügyben... Az e60 és 330D e46 között vacilálok. Evidens, hogy olcsóbb a fentartása valamivel az e46-nak, de halvány lila gőzöm nincs, hogy mennyivel. Ennek is megadnék mindent, ami kell neki, nem csak a kötelezőket. Vételár: 2mil környéke. Ezek alapján, ki mit ajánl a korábban említett keretből? Igen, biztos jobban kijövök az e46-ból, de a kérdés, hogy mennyire, hisz a cél, hogy jobbat tudjak venni.


Ha lehet, tapasztalt emberek válaszait várom. A válaszok előre is köszönöm!



2023. okt. 31. 14:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Van egy olyan szolgáltatás, hogy a szerelő elmegy átvizsgálni az autót, és részletesen beszámol az állapotáról. Ezt a szolgáltatást szeretném majd mindenféleképpen igénybe venni, s ha a szerelő zöld utat ad, akkor vásárolnám meg max.


Nyilván ha az általad említett problémák egyszerre lennének jelen a vásárlás előtt, nem venném meg. De ha ez több éves(2-3 éves) távlatra értjük, úgy kijön a matek.


Mennyire van esély arra, hogy a szerelő azt mondja, hogy rendben van az autó, és rá pl 2-3 hónapra, akár fél évre csak előjönnek ezek a problémák és akkor nagyot szopok?


Lehet mondani, hogy hülye gyerek vagyok, hogy ki kell számolgassam, hogy fenntudnám e tartani, de kinek mire kell az autó ugye. Valakinek, hogy elvigye A-ból B-be. De nekem sokkal többre. Költsön arra az ember, amit használ. S ha utána sír a szája, hogy nincs pénze másra, az vessen magára. De én nem olyan lennék.

2023. nov. 1. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!