Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alvaz vedo alatt rohad a...

Alvaz vedo alatt rohad a kocsi. Mitol?

Figyelt kérdés
Konkretan fel eve volt nagyjabol alvaz vedelmen es nem tudom mit, de valami gumi reteget raktak konretan az aljara, most alaneztem a kocsinak egy ponton megvolt puposodva, azt felteptem es konretan alatt vegig felvan azva az egesz auto alja es meg rohad is alatta...ez megis micsoda? Ez gondolom nem normalis jelenseg.
nov. 9. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha eleve rozsdára fújták, akkor fog is rohadni. Kezelni kellett volna előtte a felületet és csak utána ráfújni az alvázvédőt.
nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MGéza ***** válasza:
Kókler módon, előkezelés nélkül, csak úgy ráfújták. Reklamáld meg, szakszerűtlen meló.
nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gányolás! Nem rozsdátlanították és nem passziválták megfelelően, mielőtt ráfújták. Így még rosszabb, mintha nem is lenne rajta védelem, mert szépen be van dunsztolva a rozsda, soha nem tud kiszáradni.
nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy öreg autón az alvázvédelemnek a 95%-a a meglévő rétegek eltávolítása, csak 5% az új védőrétegek felhordása. A te embereid megpróbálták megspórolni a munka 95%-át, cserébe ottmaradt az előző rozsdás réteg, a kosz, nedvesség ami a bitumenes bevonat alatt tovább eszi a fémet.

Ez undorító pepecs dolog ezért nem is csinálja senki: https://www.youtube.com/watch?v=PhocaSWsni8

nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!