Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autó 1 millió...

Megbízható autó 1 millió forint alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje nézegetem a használt autókat, az érdekelne, hogy mik a legmegbízhatóbb autók a lista alapján. (Próbáltam jópárat összegyűjteni, van közte régebbi-újabb konstrukció)

Munkába járásra kellene Németországba (illetve Magyarban sok városozás is lenne)

Igazából úgy is nézhetitek, hogy a listában a legjobb autó, amit bátran megvehetek 1 millió alatt anélkül, hogy aggódni kéne.


Opel astra F / G

Ford focus mk1

Suzuki ignis

Corolla e12

Ford fiesta

Mazda 6

Peugeot 206 / 307

Skoda fabia

Seat leon/golf 4

Nissan almera

C corsa

Renault clio


Mindenképp olyan kellene, aminek viszonylag olcsók az alkatrészei, hogy egy pl. 750 ezres autónál ne költsek 750-et a javításra.



2023. nov. 18. 21:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A szívem (és a fiatal fejem) legjobban az MK2 focusra és mazda 6-ra hajaz, de tudom, hogy ennyiért sajnos rozsdahalmazt kapok :/
2023. nov. 18. 21:11
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
A Fordok és a Mazdák rohadnak, az Opelek eresztik az olajat, a francia autókkal elektronikai problémák vannak. Megbízhatóságra egy jól szervizelt Honda vagy Toyota lenne az ideális, de azokból sokkal régebbi évjáratot kapsz csak.
2023. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Suzuki ignis
2023. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

ezekből a legeselyesebb a Suzuki, opel és skoda viszonylag olcsóbb alkatrész és Szerviz és megbízhatóság is jellemző

Az hogy melyik lesz a befutó az állapotától függ. 1 Misi alatt valószínű meg így is 200-300 között lesz a szervizelese megvétel után de ha hosszú utakra kell érdemes rendbe tenni

2023. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
a listádról Golf4
2023. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2023. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Suzuki vagy Mazda szivobenzinbe,

Ha talalsz keveset futottat az nagyon sokaig elmegy valoszinü. Nem igenyelnek különösebb ellenörzest es keves a hivalehetöseg. De fontos hogy azt a ritikofaktort hogy pl ket het utan hengerfejes lesz vagy elhajol egy szelep benne azt maximum csökkenteni tudod de mindenkepp benn a pakliba sajnos a ma 1000 000 ert arult autoknal

2023. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó állapotú kasztnijú és motorú egyszerű szívóbenzinest tudom ajánlani. Ennyiért dízelt semmiképpen se vegyél. Ezek alapján a Mazdát kizárnám a kasztni miatt. Ha tényleg jó állapotút veszel, akkor kopó-fogyó alkatrészek cseréje lesz csak.
2023. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ignistől picit félek, mert elvileg híres a rossz futóművéről, én most leginkább a focus mk1 és fabia szívóbenzineken gondolkodtam el
nov. 19. 03:28
 10/21 A kérdező kommentje:
F astra se csúnya egy fiatalnak, de abból inkább 500 alatt vennék, szerintem egy f astra nem is ér már annál többet
nov. 19. 03:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!