Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autó 1 millió...

Megbízható autó 1 millió forint alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje nézegetem a használt autókat, az érdekelne, hogy mik a legmegbízhatóbb autók a lista alapján. (Próbáltam jópárat összegyűjteni, van közte régebbi-újabb konstrukció)

Munkába járásra kellene Németországba (illetve Magyarban sok városozás is lenne)

Igazából úgy is nézhetitek, hogy a listában a legjobb autó, amit bátran megvehetek 1 millió alatt anélkül, hogy aggódni kéne.


Opel astra F / G

Ford focus mk1

Suzuki ignis

Corolla e12

Ford fiesta

Mazda 6

Peugeot 206 / 307

Skoda fabia

Seat leon/golf 4

Nissan almera

C corsa

Renault clio


Mindenképp olyan kellene, aminek viszonylag olcsók az alkatrészei, hogy egy pl. 750 ezres autónál ne költsek 750-et a javításra.



2023. nov. 18. 21:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
39%

Felejtsd el a fordot ha nem akkarsz szart magadnak, hasznalt fordoknál általában az elsö évben a vételárral megegyezö összeget költenek ra altalaban.

A japan kocsik (de a g astra is) solkal jobban precizebben letzek összerakva. A Mazdarol a kasztni miatt sokan probalnak lebeszelni szerintem evente alvázvédelemmel egy mazda6 benzin kivisz a vilagbol, ha nagyon tetszil a focus vedd meg de megismered a szerelöt, mindet.

2023. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!