Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Helo mindenki Audi A4 2008-200...

Marshall28 kérdése:

Helo mindenki Audi A4 2008-2009 1,8 TFSI motorral vélemények. Mindenképp kint szeretném vásárolni nem itthon. Szerviz költség hibalehetőségek ?

Figyelt kérdés
nov. 19. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb felsorolni azt, hogy milyen hibalehetőségek nem lesznek.


Szakértőt kell hívnod, aki hajlandó a kiszemelt autót átvizsgálni neked alaposan. Milliókat fogsz költeni rá, ha egy műszakilag ócska állapotú példányt veszel. Ha ennyire nem ismered a típust, akkor jobb lenne, ha állapotfelmérést kérnél egy szakértőtől (aki nem ismerős) vásárlás előtt!

nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Inkább költők egy Audira milliókat mintegy szar H astrára 2M fölött járok !!! Inkább akkor egy Audi
nov. 19. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Akkor meg minek a kérdés ? menj ki vegyel egyet es ahogy esik úgy puffan.

Úgy a 15 milla raforditasa utan csak valami lesz belőle.

Valahogy soha nemertettem ezt a hozzáálást, veszek egy autót, de meg 3 autó árát ráköltök.

nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

"Valahogy soha nemertettem ezt a hozzáálást, veszek egy autót, de meg 3 autó árát ráköltök."


Valamilyen formában a kérdezőhöz hasonló autóvásárlók is hasznos tagjai a társadalmunknak. Az ostobákból élnek meg a leginkább az autószervizek és az autóalkatrész-forgalmazók.

nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Honnan jött neked ez a 10-15 millo háttal ülsz a moziba. Ismerősnek is ilyen van 2009-es gyűrűztetni kellett de az is megállt 1.2 millóba. Műszaki ha viszed cserélni kell ezt azt 400-500 nál megáll. Nem is értem ezt a 10-15 milliót. Az biztos ha gond van zsebbe nyúlós de nem olyan összeg amiket te írsz ki.
nov. 19. 11:55
 6/13 anonim ***** válasza:

"Honnan jött neked ez a 10-15 millo háttal ülsz a moziba. Ismerősnek is ilyen van 2009-es gyűrűztetni kellett de az is megállt 1.2 millóba. Műszaki ha viszed cserélni kell ezt azt 400-500 nál megáll. Nem is értem ezt a 10-15 milliót. Az biztos ha gond van zsebbe nyúlós de nem olyan összeg amiket te írsz ki."


😆

[link]

nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van aki szeret szopni, nincs ezzel semmi baj. Sőt, megkell élni a kereskedőnek, az átvizsgálónak a szerelőnek, de még a bárdinak is :DDDD
nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó cumizast hozzá. Majd meglatod.
nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1.2 millió? Ez a generáció egy forintot nem ér jó ember😆😅Gyerek vagy, vedd meg aztán cumizzal mint a gép.... Esetleg TDI-t vegyél! De sztem troll kérdés....
nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy forintot nem ér de azért jó lenne vezetni te madár!! Tipikus okoskodó nagy emberek. Kanapéhuszár
nov. 23. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!