Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csináltassam meg a 320d-t,...

Csináltassam meg a 320d-t, vagy vegyek egy benzinest?

Figyelt kérdés
Van egy bmw 320d-m (facelift). Kezdenek előjönni a dízeles bajai. Turbót cseréltettem rajta, viszont a porlasztók kezdik megadnj magukat. Emellé a kuplung is nagyon fent fog már. Futómű nagyon nagyokat koppan, kormányzás sem az igazi. Fékeket is rendbe kéne raknom (elől, hátul). Emellé sok a városi használat is picit. Szerintetek csináltassam meg ezeket a bajait, vagy vegyek egy benzinest, ami jó állapotban van (316i-318i. Ne gyertek azzal, hogy gyenge, mert tegnap próbáltam egy 316i-t, s nekem bőven elég volt.)? A válaszokat előre is köszönöm!😁

nov. 19. 13:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
#10 Mi lenne a rendes autó ezért a pénzért, egy corolla?
nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
70%
Miért jár valaki középkategóriással, ha egy új swiftre nincs della?
nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
59%
#12 Fentebb írja hogy nincs probléma ami a fenttartási költségeket illeti, innentől kezdve nem értem mi értelme annak amit leírtál.
nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%

13

A sztereotípia hogy ilyen egy huszonéves bömbös (gazdája)

"Futómű nagyon nagyokat koppan, kormányzás sem az igazi. Fékeket is rendbe kéne raknom " xar futómű, fék, kormány,...

Feltételezem, ha ez aprópénz lenne, nem bontószökevénnyel járna. Gondolod tegnap még patent volt és mára 16 sebből vérzik.. Mi értelme olyan autóval járni ami balesetveszélyes? Pl. felhiv szombaton, hogy nem-e tudok megoldást a féltengelyére, mert holnap megy németbe. Biztosan 10 perce kezdett darálni.

nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
#14 Vannak emberek, akik simán csak nem értenek hozzá, csak használják, ha kiír valamit, akkor megy szerelőh. Rengeteg ilyet ismerek sajnos. Én is egy 20 éves “bontószökevénnyel” járok, és ha hiszed ha nem nekem se egy nagy megterhelés ha hozzá kell nyúlni. Inkább költök erre többet, mint egy fapados közlekedőedényre bármennyit.
nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól bontószökevény, hogy nagykoru, hanem attól hogy nem müxix a fék, kormány, futomű, befecskendezés és még valoszinűleg egy tucat más dolog. A kérdése elméleti, mert egy roncshalmaz ingyen sem kell. Persze csak ez a tucat hibája van különben patent Tesó. Olajat szűrőket, folydékokat minőségit időben kapott. Aha..
nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%

"Van egy bmw 320d-m (facelift)"

Na és melyik generáció faceliftje? Mert a legfontosabb lemaradt.

nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
33%
Kölyök vagy még, azthiszed ezzel lehet villantani a lakótelepen, de már 10/8gyerek ilyennel jár.... Azt csak halkan jegyzem meg, hogy egy bizonyos nép csoport is! Egy örök pénz temető, plusz evjaratban ott tart hogy rohad is, vegyél normális kocsit...
nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
31%
11... bármi ami nem bréemwé
nov. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Gyerekek, a "péjemfével csak szopni fogsz, búcsúban villantós autó a péjemfé, biztos csak vagánykodni kell" hozzászólásokat hagyjátok abba, mert csak pazaroljátok az időtöket ilyen f*szságokra. Nekem baba kori buzériám a bmw, más nem jön szóba. Bele is ástam magam a témába, de tanácstalan vagyok, ezért kértem kérdést tőletek. Higyjétek el, hogyha a falusi búcsúba kéne vagánykodni akkor nem kombi 20d-vel járnék. Értelmes válaszokat írjatok légyszi! Az értelmes válaszolóknak meg köszönöm!! Az alany egy e46 320d 2004-ből
nov. 26. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!