Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csináltassam meg a 320d-t,...

Csináltassam meg a 320d-t, vagy vegyek egy benzinest?

Figyelt kérdés
Van egy bmw 320d-m (facelift). Kezdenek előjönni a dízeles bajai. Turbót cseréltettem rajta, viszont a porlasztók kezdik megadnj magukat. Emellé a kuplung is nagyon fent fog már. Futómű nagyon nagyokat koppan, kormányzás sem az igazi. Fékeket is rendbe kéne raknom (elől, hátul). Emellé sok a városi használat is picit. Szerintetek csináltassam meg ezeket a bajait, vagy vegyek egy benzinest, ami jó állapotban van (316i-318i. Ne gyertek azzal, hogy gyenge, mert tegnap próbáltam egy 316i-t, s nekem bőven elég volt.)? A válaszokat előre is köszönöm!😁

nov. 19. 13:46
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
A pénz része nem érdekel, csak legyen élvezet vele menni :D egyébként összeírtam mindent, kezd alakulni az autó. N-es benzinest meg semmiképpen sem vennék. A maga idejében űrhajó technika volt, de mára már egy beteg ágy. Marad a bevált 20d, köszi a tanácsokat!
dec. 17. 21:14
 32/35 anonim ***** válasza:
40%
Az E46 már akkor egy romhalmaz volt amikor lejött a szalagról
dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
S te ezt honnan tudod? Csak mert nem tetszik a péjemfé aztán azért?
dec. 19. 11:02
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Élvezetett akarsz akkor a 6 hengeresek, 330d, 330i


E46 nem volt a maga korában romhalmaz, 9 évig fejlesztették az E36 után, rohadás a fő gond E90-ben már ezt javátották, motorikusan problémás már az összes nem M-es...

dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
69%
Mi a baj az E39-el, kerem? Aki azt a szeriat leszolja, nem kicsi agyi problemaja lehet. Az e39-es otos BMW a mai napig egy kiemelkedoen jo es komoly utazoauto, teljesen megallja a helyet. Nagyon kenyelmes, korat messze megelozo technikai dolgok vannak benne, mint a teljes aluminium futomu, ami kenyelmes, de sportos is egyben, stb lehetne meg sorolni. Az e46 sem rossz auto egyaltalan, de az e39 egy fokkal komolyabb auto azert, fentebbi szinten van. Nem mellesleg az egyik legjobb BMW szeria, ami keszult.
jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!