Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csináltassam meg a 320d-t,...

Csináltassam meg a 320d-t, vagy vegyek egy benzinest?

Figyelt kérdés
Van egy bmw 320d-m (facelift). Kezdenek előjönni a dízeles bajai. Turbót cseréltettem rajta, viszont a porlasztók kezdik megadnj magukat. Emellé a kuplung is nagyon fent fog már. Futómű nagyon nagyokat koppan, kormányzás sem az igazi. Fékeket is rendbe kéne raknom (elől, hátul). Emellé sok a városi használat is picit. Szerintetek csináltassam meg ezeket a bajait, vagy vegyek egy benzinest, ami jó állapotban van (316i-318i. Ne gyertek azzal, hogy gyenge, mert tegnap próbáltam egy 316i-t, s nekem bőven elég volt.)? A válaszokat előre is köszönöm!😁

nov. 19. 13:46
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ja a másik, hogy én nem autópályázok (évente max párszor megyek fel pályára), s országúton sem szoktam sietni (max 110 de inkább 100). Ezért is vacilálok rajta.
nov. 26. 14:33
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
#20 Mint írtuk, jó autót lecserélni egyenesen bűn. Lecseréled úgy megbánod mint a sicc.
nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Eddig úgy állok, hogy megcsináltatom minden baját, mert imádom. S nem, nem okosba a havernál, nem is értem miért kell mindig általánosítani. Ez egy jó autó komoly futóművel s motorral (még ma is, hiába 20 éves). Innentől kezdve az nem játszik, hogy itthon vagy a havernál megmókoljuk a dolgokat. Ja meg a másik, hogy én napi szinten használom az autót, tehát nekem műszakilag jó kell legyen. A fogyasztás annyira nem is érdekel, mert országúton a benzines se eszik sokkal többet, nekem az kell hogy minden nap tudjam fordítani a kulcsot s menni vele(persze, ha rendberakatom a 20d-t, az is ilyen lesz). Újabba meg nem fogok ülni, mert az e46 nagyon megfogott.
nov. 26. 15:03
 24/35 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg egy e39-be belehuppanni? Mit gondoltok róla?
nov. 26. 15:05
 25/35 anonim ***** válasza:
75%
#24 visszafogod sírni a mostanit, e39 egy lomha tehén.
nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem lehet rossz :D
nov. 26. 21:24
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia, legjobb ha papírra veted mit kellene cserélned benne és mibe kerül + - munkadíj egyebek...


n-es motorkódot kerüld benzinesbe, nekem például ömlik az olaj belőle meg eszi a hűtővizet... nem akarok már költeni rá...


Haver E36 compactja m motorkód, 1,9-es és porszáraz csak ott meg a korból adódó rohadás a fő gond...


nekem most lesz 2 millióba az e46 compact 316ti de még mindig kéri a lét...

dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
40%
E46 XD
dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Mi a baj ag e46-al? Az e46 egy zseniálaisan megtervezett és legyártott autó. Az más dolog hogy a hülyegyerekek ezt nem értékelik....
dec. 17. 10:14
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy audim ami az e46tal egyidős, imádom, zseniális autó, de tagadhatatlan hogy eljárt felette az idő. Ugyanez nyílván vonatkozik az e46ra is. Lehet szeretni, csak nem lesz gazdaságos szerelem
dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!