Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Wagon R+ autónkra téli...

Suzuki Wagon R+ autónkra téli gumit keresünk lehetőleg minél olcsóbb legyen, ezek közül melyik márkát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Most kevés pénzünk van de muszáj venni téli gumikat mert a régiek már teljesen repedtek. Most nyári gumik vannak de kell a téli mert kezd hideg lenni nagyon. Csak új téli gumit veszünk használt nem érdekel!

nov. 25. 20:47
A kérdező szavazást indított:
Aplus
Leao
Sebring
Triangle
Kumho
Viking
Matador
Petlas
Barum
Nexen
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Barum, nexen, matador, kumho, laufenn, amelyiket legjobb árban megtalálod méretben.
nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aplus A701 155/65 R14 75T M+S azt találtam 14 ezer forintért. Ez a legkedvezőbb árú, mennyire jó?
nov. 25. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Ilyen kínai ismeretlen szutykokat ne vegyél. #1 által ajánlottak a legolcsóbb elviselhető minőségűek.
nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tesztek hiányában nehéz róla bármit is mondani, 2011 óta van piacon.

Jobb mint az idős használt gumik, az biztos.


Én legutóbb Rotalla 4 evszakos gumikat vettem 245/40/19 méretben, 2. szezonja lesz ez, maga a gumival semmi gondom nem volt, sem télen, sem nyáron.


Ez egy lutri, nem minden kínai gumi rossz, csak még viszonylag újnak számítanak a gumipiacon. Ha kínait nézel én inkább egy régebb óta piacon lévő gyártót keresnék.

nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fulda 16090Ft/db az drága?

[link]

Kínai csoda amúgy 10000-ért is van. [link]

Ha nem futja jobbra a nyárinál kb bármilyen téli gumi szerűség jobb.

nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barum egyértelműen. Nekem a nyárim kínai, tapadással nincs bajom mondjuk, de komfortérzet nulla. 8000km után el is passzolom "ócón", nekem megéri az az +1500/2000 forint guminként hogy használhatóbb középkategóriás gumim legyen.
nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"régiek már teljesen repedtek."

Jó az még elfut 10 évet XD Amúgy laufenn vagy debica.

nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!