Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5napja vettem egy kocsit és...

5napja vettem egy kocsit és tegnap tk-törték se eredetvizsga , átírva nincs lábon nem vihető , mi a teendőm ?

Figyelt kérdés

nov. 26. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Hogy vinnél lábon egy totálkáros autót...?
nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen bontó. Valószínűleg ők meg nem szőröznek azon, hogy nincs átiratva, és kiadják a bontási igazolást amivel végleg kivonathatod a forgalomból. Aztán irány a kormányablak.
nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 Nyilván úgy érti, hogy mozgásképtelenné vált (pl. kitört a futómű).


Kérdező, annak nézz utána, hogy bontóba leadáshoz elég-e az adásvételi szerződés, vagy kell-e íratni meghatalmazást az előző tulajtól. Okmányiroda ezek valamelyikével szintén kivonja véglegesen, csak azt nem tudom, melyik kell hozzá

Vagy a B-terv, hogy elviszed tréleren eredetvizsgára, átiratod, és megjavíttatod az autót, majd használod miután kész. Kérdés, hogy meg akarod-e csináltatni, vagy sem.

nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdésem még az lenne hogy a vagyonszerzési illetéket így is úgy is be kell fizetnem ?
nov. 26. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem dumáld le az eladóval, hogy írtok egy meghatalmazást, és a nevében leadod bontóban, es kivonatod a forgalomból. Akkor nem kell fizetni semmit.

Átiratni úgyse tudod, hiszen eredetiségvizsga így felejtős, akkor mire fizetnél vagyonszerzésit?

nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha biztosítást se kötöttél rá, akkor bebuktad. Sőt még fel is jelentenek.
nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!