Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan csavarjam le az olaj...

Hogyan csavarjam le az olaj leeresztő csavart?

Figyelt kérdés

Szeretnék olajat cserélni az autómba de sehogy se tudom lecsavarni az olaj leeresztő csavart.Sajnos az előző tulaja is leakarta cserélni de a csavarnak a fejét teljesen elkoptatta így nem tudom kulccsal lecsavarni.Próbáltam már kombinált és cső fogóval is az eredmény az hogy elcsúszik rajta és nem jön le :(

Lenne valami ötletetek arra hogy hogyan csavarhatnám le könnyen mert már kifogytam az ötletekből és az olajat meg le kellene cserélnem.


2010. okt. 20. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
véső+kalapács
2010. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elviszed szervizbe?
2010. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha sehogy nem jön le, akkor szerezz be egy másik csavart és ki kell fúrni a régit
2010. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lodarazs ***** válasza:
Üssél rá egy hatlapfejű krovafejet.
2010. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ráhegesztettem egy krovafejet a csavarra, utána pedig új csavart tettem be.

Másik megodás valóban a vésö és kalapács, de ne le vésd a csavart!

2010. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Az krovafejes dolgon már gondolkoztam lehet a hétvégén neki ugrok.
2010. okt. 20. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod még azt is hogy türelmesen/ÓVATOSAN flexxel eggyel kisebb méretre csiszolod a csavar fejet(legalább egy él-pár oldalt síkra húzni) és megpróbálod ezen méretű de jóminőségű !! villáskulccsal meglazítani. A flexxel óvatosan bánj a kocsi alatt,már mint a test épségedre vigyázz !

Ha nem indul meg,jöhet a krova hegesztés,de az aksit ne felejtsd el lekötni.

2010. okt. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a féktárcsa csavarjaimmal voltam igy, flexel bevágtam a közepét, és úgy kalapáccsal + teljesen fém csavarhúzóval kiütöttem, de gondolom ez autó alatt nem a legegyszerűbb mutatvány, szerintem ezt a hegesztős megoldást kéne kipróbálnod. De persze WD40sem árt, csodákra képes :)
2010. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!