Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vásároltam egy BMW...

Marshall28 kérdése:

Nemrég vásároltam egy BMW 320I. Egy hete ha beinditom az autot füst jön a motortérből+ egy motor hibakód is társul hozzá. Nincs teljesítmény csökkenés magasabb fogyasztás. Nem tudom mi lehet a gond. Valakinek esteleg volt hasonló BMW vagy ilyen gond?

Figyelt kérdés
dec. 3. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
LoooL
dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyilván azért adták el.
dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

:-)

Mit mondott az eladó? Mi lehet a gond?! Vagy a szerelő...


Milyen a színe:

- sűrű fekete

- fehér

- kék

- műanyag szag

dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha füst jön a motortérből, az nem megnyugtató. Nyisd ki a motorháztetőt nézd meg honnan jön a füst.
dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem volt vele semmi gond Németországban vettem 1 hete. Haza felé jövet a pályán egyszer csak felvillant a lámpa. Aztán mikor be inditom megyek vele semmi baja csak mikor megállok és leállítottam fehér füst jon a motortérből. Indul is nincs vele semmi gond de ez valahogy nem hagy nyugodni:(
dec. 3. 16:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként alulról jön valahonnan nem volt még BMW így nem igazán értem mi lehet a gond. Annyi fagyálló nem volt úgy benne azt önteni kellet rá. Sztem ennek nincs köze úgy hozzá.
dec. 3. 16:48
 7/13 anonim válasza:
Nézd meg a hűtőrendszert. Esetleg hengerfejes.
dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Tehát már megvan a hiba - 3;7; voltam
dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hidrotőke.
dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi hangja nincs az autonak nem csorog nem csattog minden olyan mikor megvettem. A gond a füsttel van.
dec. 3. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!