Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Ignis vagy Swift jobb autó?

Régi Ignis vagy Swift jobb autó?

Figyelt kérdés
2005 körüliek, kb. egy árban vannak. Mire jobb egyik és mire a másik? Sima közlekedésre kell.
dec. 4. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ignisbe könnyebb beülni és egy kicsit felszereltebb, jelentsen ez bármit is. De mint kettőnek jó a motorja.
dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
2005ben a vasalo Swift egy uj modell volt mig az Ignis csak Faceliftet kapott. meretre kb ugyanaz a 2, ugy hogy vedd amelyik jobb ällapotu..
dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 2005-ös Swift már a "vasaló'.

Azt, hogy neked melyik a jobb, csak te tudhatod, az igényeidtől függ, illetve az autók állapotától.

Pl számít-e az ülés magasság, vagy inkább a futómű komfortossága a fontosabb számodra, a felszereltség pedig az adott autóktól függ, pláne, hogy működik is, vagy csak volt benne egykor.

Motorikusan mindkettő megbízható, de sok évesek lévén az állapot nem mindegy. Az Ignis sem terepjáró, de ott jobb, mint a Swift (pl ha sokat jársz horgászni) Az Ignis hátsó futóműve nagyon primitív, annak van előnye (nem romlik el egykönnyen), és hátránya ("pattoghat")

A Swift alacsonyabb felépítésű, az aszfaltot jobban "fekszi".

Van akinek az is szempont, hogy az Ignist lehet venni tetősínnel szerelten, bár az már inkább speciális szempont.

dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A swift kényelmesebb, az ignis praktikusabb. Ízlés kérdése. Nekem ignisem van. Jól lehet bele pakolni,magas igy földúton is suhan mint a villám😉 Ja és az ignis valahogy jobban bírja nem rozsdásodik. Masszivabb kisautó mint a swift
dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mármint 2005 körüli ignis és 2005 körüli swift?

Az első billegős mert magas, terepre jobb, de nem túl szép.

a kocka swift az már szexibb de a gombóc formája miatt kevésbé áramvonalas 1 literrel is többet betol benzinből.

dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudsz venni almerat is ebből a korból. Bár az már nem kisautó, hanem alsó közép. Viszont az tényleg kényelmes, nem fog felborítani a szél és 60literes tankja van.
dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Almera azért nem Suzuki. Nem leszólni akarom, nekem is tetszik, sőt az 1.5 egész jópofa, kellemes kis autó DE botrányosan öregedik, 100 000 km nél már esik ki a váltógombból a dísz, kormányt mintha a kutya rágta volna meg, kárpit is szakad.....sokat láttam hírdetésben hidd el mind ilyen :s
dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Láttam elég sok almera hirdetést. Nekem pedig az van és 310ezer van benne. Köszöni jól van. Olyan 300ezer környékén cseréltem gombot és szoknyát univerzálisra. A szoknya kicsit volt szakadt és a gomb teteje már kopott volt. 5000-ft ba került. Ignisen tanultam, utána pedig ezres swiftem volt. Olcsó és könnyen fenntartható autók, de a stabilitás és a kényelem ismeretlen fogalom ezekben az autókban.


[link]



[link]

dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Swift
dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, inkább a Swift.
dec. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!