Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem gyanús, ha begurulsz egy...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Nem gyanús, ha begurulsz egy új rendszámos használtautóval egy használtautó kereskedőhöz?

Figyelt kérdés

Vettem pár hónapja egy használtautót. Új rendszámot kapott, mert külföldi autó volt. Nincsen különösebb baja, külsérelmi nyomok láthatóak rajta, meg néhány apróság. Nem is azért adnám el, mert baja van.

Nem lesz gyanús a kereskedőnek, ha én most be akarnám számítani hozzá az autót? Itthon nekem azt mondják, hogy sokat látok bele, túlaggódom a dolgot.

Amúgy azért adnám el, mert kisebb az autó, mint amire elsőre gondoltam. Nagyobb autóra lenne szükségem.



2023. dec. 8. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Marketplacen hirdest , látod ki vinné , gyorsabb a folyamat , több marad a zsebedben . Kajfer olcsón beszámít tárolja X ideig , stikában eljár vele megrongálhatják stb ...
2023. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem a kérdést?
2023. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gyanús, nem is érdekli a kereskedőt, hogy honnan van. Cserébe olyan nyomott árat fogsz kapni, hogy eszedbe sem jut majd otthagyni.

Legyen az bármilyen rendszámos, ha magyar első tulajos lenne, azt is fele annyiért akarják megvenni.

2023. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!