Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem huztam meg a feltengelyt?...

Nem huztam meg a feltengelyt? Lehet ebbol baj?

Figyelt kérdés
Csapagyat csereltek a kocsim jobb elso kerekeben, mondta a szerelo hogy majd 50-60km utan huzzam meg ujra vagy vigyem vissza es meghuzza, gondoltam ennyit azert csak megtudok enis csinalni. Es bar meg is tudtam volna de nekem teljesen kiment a fejembol, ma huztam meg amikor eszembe jutott, de azota mar 2-3ezer kmet is elmentem vele, de azert jutott csak eszembe, mert ma egy kanyarban eros kopogo hangot halottam attol a kerektol es akkor egybol beugrott, hogy baszki ezt elfelejtettem. Lehet ettol valami baja?
dec. 9. 09:14
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
60%
Életemben nem hallottam még ilyet, hogy utána kell húzni egy futóműalkatrésznek.
dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A féltengelyt nem kell utánhúzni, max a kerékcsavarokat. Ezt meg azért nem olyan bonyolult megoldani illetve ellenőrizni.
dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tengelycsonk anya altalaban biztositoszeggel vagy-es biztositosito kupakkal le van zarva. Azt nem kell utanhuzgalni. Plane nem a felhasznalonak, mivel ha nyomatekkulcs nelkul tulhuzod, osszefeszited a kerekcsapagyat. Lehet hogy a szerelo se hasznalt nyomatekkulcsot csak erokarral vagy legkulccsal jol raverte. Ettol siman adhat hangot az uj csapagy. De az nem kopogni szokott.


A kerekcsavarra gondolt szerintem is.

dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A féltengelyt tartó csavar valamilyen rögzítéssel el van látva nehogy meglazuljon, mert az veszélyes lenne. Szeg átdugva a csavaron vagy behajlítható anyacsavar. Amit említhetett a szerelő az a kereket tartó csavarok, gondolom nem volt nyomatékkulcsa, hogy nyomatékra húzza.
dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!