Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már a kresz sem megy,...

Ha már a kresz sem megy, akkor meg se próbáljak felvételizni az orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés
Nagyon jó tanuló vagyok, 11.-es. Kémiából, bioszból is nagyon jól állok, viszont a jogosítványszerzés ki fog rajtam.. Nem megy a kresz, nem ertem benn a logikat… szerintetek meg se probaljak igy orvosira menni?

dec. 16. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén, szerintem ne. Kiszórnának az első félévben, de ne legyen igazam.
dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne keress benne logikát csak fogadd el a szabályokat.
dec. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

🤣 Nekem sem ment a torta sütés, de azért egész jó eredménnyel elvégeztem pár iskolát (és több területen is megálltam a helyem).

Ismerek olyan orvost aki h@lye az autóhoz, és a vezetéséhez is. De a "szakmájában" elismert.

dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Mégis mi az összefüggés?
dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
A kreszben ne keress túl sok logikát. Kábé be kell magolni, mint egy verset. Közlekedési szituációkban fogod majd igazán megérteni.
dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosin is rengeteg olyan dolgot kell majd beseggelned, amiben nem látsz logikát vagy értelmet.

Ha ezt nem tudod megugrani, akkor válassz könnyebb szakot.

dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van benne bizonyos logika és figyelmesen meglehet tanulni.

Csak nem annyi elolvasod és azt hiszed hogy tudod.

SZépen vissza menni minden mondathoz és értelmezni az utolsó betűig.

Ezt szokták sokan nem tudni .

De ha végig méssz például mi az hogy gépjármű, vagy mi az autó és így tovább akkor a többi már menni fog , mert kapcsolódik egyik a másikhoz.

De ugyan az," Állj, elsőbbségadás kötelező", " elsőbbségadás kötelező".

Melyik mit jelent a gyakorlatban.

EZt nem lehet 3 hónap alatt megtanulni, csak bemagolni lehet ami elég gyenge tudás.

Ha jön egy kereszt kérdés már semmit nem tud.

dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Az ember által alkotott szabályok mögött nem logikát kell keresni.
dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont a KRESZ-ben nagyon is van logika!

Pont azok közlekednek idiótán, akik nem látják át a logikáját, mert tényleg lehetetlen ennyi szabályt egyenként megtanulni, ha nem látod meg az összefüggéseket köztük.

dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Én meg elég botlábú vagyok és pocsék voltam fociban, mikor gyerekként játszottunk. Most akkor tegyek le róla, hogy profi pókerjátékos legyek?


Haljak meg ha értem mi itt az összefüggés.

dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!